OPVALLENDE PRESENTATIE VAN FILMPOSTERS Action "Een manier om de 15 films die wekelijks in ons theater getoond worden, op een opvallende wijze, met een goede uitstraling, onder de aandacht van het publiek te brengen". Aldus Nico Vertommen, regio-manager van Pathé Cinemas Eindhoven over de vier posterwisselaars van ActionSign, die vanaf de opening van het theater deze zomer in gebruik zijn. "Tevens kunnen we met de geïntegreerde lichtkranten inspelen op actuele situaties, zoals bijvoorbeeld de komende feestdagen". Bij de opening november j.l. zijn zes posterwisselaars, die synch roon roteren, geïnstalleerd bij Movie Palace te Zoetermeer. Wïm de Bruijn, manager planning projecten van Polyfilm BV: "Een zeer efficiënte manier om een groot aantal filmposters te laten zien, die door de beweging ook nog eens extra opvallen". Pathé Cinemas te Eindhoven Praktische informatie over de posterwisselaar: De verlichte display kan 15 filmposters laten rouleren. Aantal pos ters en aantal seconden van stilstand is instelbaar. De filmposters kunnen door de gebruiker zelf en afzonderlijk gewisseld worden. De display is geschikt voor buitengebruik (voorzijde gehard glas). ActionSign verzorgt daarnaast de produktie van groot formaat. Imposters op Movie Palace te Zoetermeer Deze Full Colour prints worden op ieder gewenst formaat op de kwalitatieve "3M Scotchprint" geproduceerd. Hierdoor komen de kleurrijke afbeeldingen goed tot zijn recht. Een blijvende kleurecht- heid wordt schriftelijk gegarandeerd (gehele jaar door). De aange leverde bestanden van de filmdistribiteurs worden naar wens aan gepast en eventuele teksten kunnen toegevoegd worden. U hoeft slechts een digitaal bestand aan te leveren en ActionSign verzorgt het volledige trajekt, inclusief montage. Full Colour 3X3 meter bij Euro Cinema te Eindhoven de Witbogt 16 5652 AG Eindhoven Telefoon 040 - 255 25 14

Holland Film Nieuws | 1998 | | pagina 23