o z u WINNARES KIEST UIT TWEE ALTERNATIEVEN N - Sales Assistant (m/v) De in Zoetermeer woonachtige Margot Nolten werd op dinsdag 13 april jongstleden door NFC Marketing tijdens een feestelijke bijeenkomst in Planet Hollywood uitgeroepen tot winnares van de Verkiezing Beste Bioscoopfilms 1998. Cm Margot een beetje bekend te laten worden bij iedereen die werk zaam is in het filmbedrijf én om een beetje in de gaten te krijgen wat voor filmliefhebber er schuil gaat achter de 20 jarige studente Facility Management, zal ze door Holland Film Nieuws een jaar lang gevolgd worden. May we introducé: Margot Nolten Bioscoop of video? Bioscoop, want je beleeft een film in de bioscoop toch veel beter door het grote beeld en het goede geluid. Brad Pitt of Matt Damon? Daar kan ik niet tussen kiezen, want Brad Pitt is gewoon een goede acteur, zoals in "Seven Years in Tibet". Matt Damon speelt ook heel goed in "Good Will Hunting", maar heeft naar mijn mening nog niet zoveel ervaring als Brad Pitt. Zoute popcorn of zoete popcorn? Zoute, want van zoete word ik misselijk. "Saving Private Ryan" of "The Longest Day"? "The Longest Day", want daar zitten niet zoveel bloederige scènes in en er spelen geweldige acteurs in mee. Reservering of op goed geluk? Reservering, want dan heb je zekerheid dat je die geweldige film waar je zo graag heen wilt ook echt kan gaan zien en dat je niet vooraan hoeft te zitten met kramp in je nek. Een film willen zien of gewoon lekker uitgaan? Ten eerste wil ik de film zien en dat combineer ik dan met lekker uitgaan. Jac. Goderie of René Mioch? René Mioch, want die ontmoet de echte sterren. De Oscars of de Gouden Kalveren? De Oscars, want al die glamour vind ik echt geweldig en Amerika is natuurlijk ook ge weldig. "Abeltje" of "Karakter"? "Abeltje", want daarbij hoefje niet heel erg op te letten en kan je eens lekker relaxed naar de bioscoop. Preview of de Filmkrant? Preview, want daar staan leuke verhalen in en hij is afwisselend, met leuke feiten over sterren en films. Pauze of geen pauze in de film? Geen pauze, want dan ben je meteen uit het verhaal en moet ik vaak echt moeite doen om er weer in te komen. Eerst het boek lezen of eerst de film zien? Eerst de film zien, want anders valt hij alleen maar tegen als je er al een bepaalde verwachting van hebt. Om het salesteam te versterken, zoekt Netherlands Fox Film Corporation b.v. filmdistributeur, voor onmiddellijke ingang een Uw Taak: als ondersteuning van de verkoopafdeling heeft u veelvuldige con tacten met onze klanten u bent medeverantwoordelijk voor het functioneren van de afdeling en het efficiënt organiseren van alle administratief-commerciële taken Uw profiel: MBO-niveau, leeftijd max. 30 jaar ervaring in een sales-support functie vaardig en accuraat met cijfers en rapporten klantgericht beheersing van de Engelse taal in woord en schrift vertrouwd met Word, Excel en Lotus (Microsoft) verantwoordelijkheidszin Wij bieden: 'gevarieerde job in een jonge, dynamische omgeving •aantrekkelijk salaris Interesse? Stuur dan zo snel mogelijk uw sollicitatie met cv. naar Fox Films, t.a.v. mevrouw Gabriëlla Boonen, p.a. gebouw "Autumn", Overschiestraat 184-L, 1062 XK, Postubs 533, 1000 AM Amsterdam, Nederland. 1 2

Holland Film Nieuws | 1999 | | pagina 10