WERK AAN DE WINKEL z o E m u Q J O X Disney VoluntEARS spannen zich in voor Bio Medewerkers van de film- en videodistri buteurs Buena Vista International en Buena Vista Home Entertainment hebben op zaterdag 27 maart jongstleden bij Bio de handen uit de mouwen gestoken om te hel pen met het opknappen en gereed maken van de vakantiebungalows in het Bio- Vakantieoord. door F. de Haas ff I Bio ontvangt gift bij opening tweede zaal van Corso in Castricum Vijftien jaar geleden hebben werknemers van The Walt Disney Company de Disney VoluntEARS opgericht. Het initiatief werd genomen omdat Disney medewerkers de behoefte had den om hun (vrije) tijd enthou siast beschikbaar te stellen voor goede doelen. Sindsdien komen de VoluntEARS wereldwijd in actie om vrijwilligerswerk te doen voor goede doelen en zo iets terug te doen voor de gemeenschap waarin zij wonen en werken. Voor de start van het lange vakantieseizoen is een opfris- en schoonmaakbeurt altijd noodza kelijk, dus waren de VoluntEARS van Disney meer dan welkom op het Bio terrein. Er werd fanatiek geklopt, geveegd, gezuigd, geschilderd en gepoetst en in een paar uur was de klus geklaard. Dit was alleen maar mogelijk door de grote en enthousiaste inzet van Disney medewerkers. Voor de op het Bio terrein aan wezige kinderen kwamen Goofy en King Louis speciaal een bezoek brengen, hetgeen vooral door de kleintjes met enthou siasme werd begroet. Vanaf begin april zijn de vakan tiebungalows weer in gebruik door gezinnen met ernstig zieke en/of gehandicapte kinderen, die zelden of nooit aan vakantie toekomen. Bio is erg blij met dit fantasti sche initiatief van alle Buena Vista-medewerkers en wil ze ook langs deze weg nog eens extra bedanken voor hun grote inzet en schoon- maakwoede. Wij zijn er trots op dat Bio nog steeds zo'n grote plaats inneemt in het film- en bios coopbedrijf. (Bio komt immers van BIOscoop) BIO-ZOMERCOLLECTE 1999 De Zomercollecte start dit jaar op 15 juli. Alle deelnemende bioscopen krijgen hierover schriftelijke informatie. Als u ook mee wilt collecteren....aarzel niet en bel Miranda Mos: 026- 48 38 201. Bio wenst iedereen een prettige vakantie, maar ook mooie en goede vakantiefilms zodat de zomer op alle punten een feestelijke periode wordt. U Op 12 mei 1999 openden de heer en mevrouw Wefers Bettink hun nieuwe tweede zaal in het Corso Theater in Castricum. Ter gelegen heid van deze feestelijke opening verzochten zij al hun gasten om in plaats van bloemen en geschenken een bedrag te storten in de grote Bio- bus in de hal van de bioscoop. Aan hun oproep werd door de genodigden massaal gevolg gegeven, met als resultaat een bedrag van 1.601,85 ten bate van Bio-Kinderrevalidatie. Bio is de heer en mevrouw Wefers Bettink bijzonder dankbaar voor dit schitterende gebaar en wensen hun heel veel succes met hun nieuwe zaal. 3 3

Holland Film Nieuws | 1999 | | pagina 30