UI lü BUENA VISTA INTERNATIONAL In "Doug's Ie Film" moet de 12- jarige Doug Funnie kiezen tussen het redden van het "monster" van het Lucky Duck Meer en zijn brandend verlangen om Patti Mayonnaise (zijn geheime liefde) mee te nemen naar het schoolfeest. Een fantasievol Disney anima tie-avontuur voor de jongste gezinsleden! Nederlands gesproken, vanaf 1 juli. De zusjes Katarina en Bianca Stratford hebben maar weinig gemeen: Bianca is knap en populair, Kat zet zich tegen alles af en moet niks van jongens weten. Als vader Stratford bepaalt dat Bianca met jongens uit mag zodra Kat dat ook doet ontstaat er een plan om Kat te koppelen aan een jongen met een even ver schrikkelijke reputatie. "10 Things I Hate About You" is een komische, eigentijdse bewerking van Shake- speare's "Taming of the Shrew". Vanaf 12 augustus. CINEMIEN En de winnaar is... "Waking Ned". Finally a comedy that will make you feel like a mülion bucks! Jackie O'Shea (Ian Bannen) is één van de vierenvijf tig inwoners van het afgelegen Ierse kustplaatsje Tullymore. Wanneer hij in de krant leest dat de hoofdprijs van de loterij in het dorp gevallen moet zijn, ziet jackie hierin onmiddelijk een kans om een graantje mee te pikken. "Waking Ned" is een hilari sche "feel good movie" van de Engelse regisseur Kirk Jones. Wordt verwacht in juli. "A Vendre". Wie is Trance Robert? Op haar trouwdag laat France Robert (Sandrine Kiberlain) Pierre Lindien (Jean-Francois Stévenin) vergeefs wachten voor het altaar en gaat er intussen vandoor met de inhoud van zijn kluis. De melancho lieke privé-detective Luigi Primo (Sergio Castellitto) krijgt van zijn vriend Lindien opdracht France op te sporen. Door haar voetspoor te volgen van verleden naar heden ontrafelt Luigi beetje bij beetje het myste rie van France Robert, waarbij hij uiteindelijk ook zichzelf terugvindt. Vanaf 10 juni te zien in de film theaters. Xander Stroo, stagiair Cinemien COLUMBIA TRISTAR FOX FILMS Hij (Ron Livingston) heeft een baan bij een compu terbedrijf die hem eigenlijk niet bevalt en dan heeft hij ook nog een vriendin die hij liever kwijt dan rijk is. Totdat hij op een dag besluit hier iets aan te doen. Dit leidt uiteraard tot de nodige problemen. Deze komische film "Office Space" gaat 22 juli in de bios copen draaien. In "Baby Geniuses"( 27 juli) is Dr. Elena Kinder (Kathleen Turner) bezig met een geheim project in een lab om er achter te komen of er een geheime babytaai is. Net als ze op het punt staat een grote ontdekking te doen, komt zij erachter dat er een baby is ontsnapt. Dit kan wel eens het einde betekenen van haar project. niifcr^S- H*~~. NEVER BEEN KISSED "Never Been Kissed" is een romantische komedie met Drew Barrymore die 19 augustus in premiere gaat. Josie Gellar (Drew Barrymore) moet als under cover reporter naar een highschool en aangegezien ze vroeger niet echt populair op school was, ziet ze hier erg tegen op. FILMMUSEUM In samenwerking met het Film Festival Rotterdam presenteert het Filmmuseum op 8 juli de Tiger Award winnaar "Plus Qu'Hier, Moins Que Demain" van de Franse regisseur Laurent Achard. De film, waarin de geheime geschiedenis van een Franse familie langzaam wordt onthuld, houdt het midden tussen een koele vertelling en een melodrama. Vader is een zuipschuit, moeder een vastberaden tante. Tienerdochter Francoise houdt van haar neefje Bernard en droomt over haar toekomst. In het tuin huisje woont een sexy Arabier die de klusjes in huis opknapt. Dan komt na een lange afwezigheid de oudste dochter Sonia thuis die alle details van de getroebleerde familiegeschiedenis de revue laat passeren. Daarnaast zal in het kader van het Catherine Deneuve programma dat in de maanden juli en augustus in het Filmmuseum zal plaats vinden op 1 juli de film "Les Parapluies De Cherbourg" van Jacques Demy opnieuw in roulatie worden gebracht. 3 5

Holland Film Nieuws | 1999 | | pagina 32