u H X h r mm Na het vertrek van een aantal medewerkers bij Warner Bros. (Holland B.V. was het nodig drie nieuwe krachten aan te trekken. Aan het begin van deze maand is Karel de Vries begonnen als sales manager. Karel de Vries werk te voorheen onder andere bij MGM Entertainment en RCV Home Entertainment. De afdeling marketing werd onlangs aangevuld met Mirjam van Weerden en Diane Borst. Mirjam, eerder werkzaam bij Basis Communicatie, is bij Warner in dienst getreden als marketing assistent. Diane, die er werkt als publiciteitscoördinator, is afkomstig van platenmaatschappij Dureco. Het nu weer vol ledige team wordt tijdelijk geassisteerd door stagiaire Orchidea Kadaruskan. Na een kort verblijf bij film verhuurder Netherlands Fox Films Corporation, heeft Pim Hermeling begin novem ber de nieuwe distributiemaat schappij A-Film Distribution opgericht. Hermeling deed ervaring op als manager theatrical bij RCV Film Distribution en director of marketing van Fox. A-film heeft overeenkomsten gesloten met het eveneens recentelijk opgerichte A-Lab en de Belgische distributeur Cineart. Cynthia Ophorst, ook afkomstig van RCV Film Distribution, is bij A-Film ver antwoordelijk voor marketing en publiciteit. Emmy Hakkert ondersteunt Pim en Cynthia op alle gebieden. Per 1 januari aanstaande zal ook Jan van Aert te vinden zijn bij A-Film Distribution. Ook hij was tot voor kort te vinden bij RCV en wel op de afdeling sales. Willem Bakhuys Roozeboom is terug in filmland. Willem is ooit begonnen als stagiair op de afdeling marketing bij Buena Vista International en daarna door Jean Heijl aangenomen als junior booker bij Warner Bros. Sinds 1 december 1999, na twee jaar films program meren voor SBS 6 en NET5, is hij weer aangenomen door Jean om de PR en marketing te verzorgen voor Indies Film Distribution Public Film, de distributeur gelieerd aan productiebedrijf Pieter van Huystee Film, is opgericht om op structurele wijze documentaires in de bios coop uit te brengen. Ieder jaar worden er vijf documentaires uitgebracht onder de naam Dutch Does. Public Films werkt nauw samen met bureau Plantsoen 10 voor boekingen en de publiciteit. Na vijf jaar verantwoordelijk te zijn geweest voor de public relations en communica tie van het Nederlands Film Festival heeft Paul Westgeest besloten voor zichzelf te gaan beginnen. Westgeest richt zich als communicatie-adviseur op de culturele sector. Ingrid van Uiden neemt de positie als hoofd Pr Communicatie over bij het Nederlands Film Festival. Leverancier van audio en audiovisuele speciaal-apparatuur Selectronic is verhuisd. Het bedrijf is tegenwoordig te vinden aan Amsteldijk Noord 166 (1422 XZ) in Uithoorn. Tel. 0297-254501 Fax 0297-254508 Marguerite Frohwein is na het vertrek van Pim Hermeling benoemd tot marke ting manager bij Netherlands Fox Films Corporation B.V. Op 31 oktober werd de mede werkster van Jogchem's Theaters Judith Vulto moeder van zoon Tom. Vader Rob Mijts, Judith Vulto en de kleine Tom maken het goed. Roger Vroemen is de nieuwe sales manager bij Buena Vista International. Roger heeft dezelfde functie de afgelopen jaren bekleed bij uitgeverij Blvd. Tot maart 2000 zal Roger gecoachd en opgeleid worden door Marleen Pagrach die sinds 26 oktober als interim sales manager bij Buena Vista werkt.

Holland Film Nieuws | 1999 | | pagina 6