u I U h BIOSCOOP-MANAGER NI/V REIZEND ASSISTENT BIOSCOOP-MANAGER M/V H Hl TE KOOP GEBRUIKTE BIOSCOOPSTOELEN Jogchem's Theaters is één van de toonaangevende onderne mingen in de bioscoopbranche met ruim 300 medewerkers. Zij exploiteert elf bioscopen in negen provincieplaatsen. Wekelijks worden ca. 100 bioscoopzalen landelijk gepro grammeerd waardoor ruim een kwart van de Nederlandse bevolking van filmplezier wordt voorzien. Wegens versterking en uitbreiding van ons team zijn wij op zoek naar een: (full-time voor onze bioscoop Calypso in Nijmegen. Calypso beschikt over 3 zalen met in totaal 460 zitplaatsen) en een (full-time en inzetbaar voor de bioscopen in Midden-Nederland) De functies: operationeel leiding geven in de bioscoop optreden als gastheer/gastvrouw verwerken van administratieve en financiële gegevens uitvoeren van marketing- en pr-activiteiten onderhouden van in- en externe contacten Het profiel: leeftijd 25 - 35 jaar afgeronde opleiding MHS/MDS/MEAO horecapapieren of bereidheid om deze te halen drie jaar relevante werkervaring leidinggevende capaciteiten financieel, commercieel en cijfermatig inzicht creatief, marketing- en pr-gericht affiniteit met entertainment bekendheid met automatisering flexibel, teamplayer en initiatiefrijk zelfstandig, kritisch en nauwkeurig, klantvriendelijk en servicegericht De functie brengt met zich mee dat de werk zaamheden merendeels worden uitgevoerd in de middagen, avonden en/of in het weekend. In dit verband gaan wij ervan uit dat u in de werkomgeving woont c.q. komt wonen. Jogchem's Theaters biedt: een uitdagende en zelfstandige functie binnen één van de grootste organisaties in de bioscoopbranche een goed pakket aan primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden Uw reactie: Bent u geïnteresseerd in deze functïe(s), stuur dan uw sollicitatie met cv en pasfoto binnen 14 dagen naar: Jogchem's Theaters BV t.a.v. de heer J.A.A. Wientjes, Postbus 127, 3750 GC BUNSCHOTEN Enkele weken geleden werd bekend dat de films van UniversaI Pictures in de toekomst weer zullen worden uitgebracht door United International Pictures (U.I.P.) en niet langer door UniversaI Pictures (Benelux) B.V. Deze in Hilversum gevestigde maatschappij zal haar taken als distributeur voor de bioscoopmarkt stopzetten, zo is bekend gemaakt. Wanneer een en ander geëffectueerd wordt en wat er gaat gebeuren met de personeelsleden is vooralsnog niet geheel duidelijk. Inmiddels heeft men zijn intrek genomen in het voormalige kantoorpand van Tuschinski in de Hobbemastraat te Amsterdam. Van hieruit zullen de werkzaamheden voorlopig worden voortgezet. Het volledige adres luidt: UniversaI Pictures (Benelux) B.V. UniversaI Pictures Video (Benelux) Hobbemastraat 20, 1071 ZC Amsterdam, The Netherland, tel: 020-5711000, fax: 020-5711099. e-mail: www.universalstudios.com Per 1 januari aanstaande zal Yosha Margherita haar dienstverband bij RCV Film Distribution gaan beëindigen. Yosha was daar werkzaam op de afdeling Sales. Vanaf 1 januari zal zij Carolyn van Liefland en Cornelia Koren van Paradiso Filmed Entertain ment gaan assisteren. Yosha's werkzaamheden bij RCV worden voorlopig waargenomen door Saskia Paulich. Argus Film Produktie B.V. meldde nieuwe telefoon- en faxnummers. Deze luiden als- volgt: tel: 020-6868013, fax: 020-68680932, e-mail: argusfpr@xs4all.nl. Het adres: Postbus 58188, 1040 HD Amsterdam Circa 200 nostalgische stoelen uit de jaren 50 rood, per stuk ƒ20,- hele partij ƒ.2000,- Circa 250 robuuste, comfortabele stoelen met polyester achter zijde kleur bruin, beige, per stuk 50,-, hele partij ƒ10.000,-. 70 vaste fauteuils rood met rode polyester achterzijde, hele par tij ƒ.5000,-. 60 vaste fauteuils met rode polyester achterzijde, bruine bekle ding, hele partij ƒ1500,-. 130 zeer chique stoelen (soort vliegtuigstoel), polyester achter zijde cognackleur, hele partij 8000,- Inlichtingen Movieskoop Heerenveen. Telefoon: 0513/629751

Holland Film Nieuws | 1999 | | pagina 8