BEPAAL ZELF DE DATUM VAN HET FILM- SPORTSPEKTAKEL 2000 Ook in het eerste jaar van de nieuwe eeuw mag het roemruchte FilmSportSpektakel niet ontbreken. De datum is nog niet vastgesteld, dat wordt dit jaar aan de sporters zelf overgelaten. gemerkt omdat ik vrolijk over kom, maar ik was helemaal niet vrolijk. Ik ben door een enorm dal gegaan. Toen ben ik echt gaan veranderen. Ik heb direct mijn motorrijbewijs gehaald, want ik moest toch ooit motor hebben gereden. Er zijn ook nog andere privé din gen die bij dat proces een rol hebben gespeeld. Dat heen en weer rijden tussen België en Nederland heeft een veel grote re impact op mij gehad dan ik ooit had verwacht. Dat hele stuk tijd dat ik in de auto heb doorgebracht is weg. Die uren in een auto kan ik niet meer opbrengen. Wat heeft je dan toch op de been gehouden? "Het vak. Het is een fantastisch vak. Maar als ik mensen hoor zeggen dat het leuk is, dan zeg ik: 'Nee, werken is niet leuk. Sporten is leuk.' Werk moet nu eenmaal gebeuren, het is een job that has to be done. Maar ik houd enorm van het stuk dienstverlening in ons vak. En met film bezig zijn is weer dat ontdekken, dat reizen. Luister maar naar dat verhaal van Gerben Kuipers op de NFC Nieuwjaarscontactdag. Ook hij maakt de vergelijking tussen film beleven en op reis gaan. Het mooie van het vak is dat je in de bioscoop als het ware door de wereld heen kunt dro men." Jan van Dommelen "Broer, de oudste, heeft 'n hele goede visie en is een goede onderhandelaar. Hij is een filmgek. Het is zijn leven, het is zijn bloed. Hij eet het, hij drinkt het. Hij houdt van film, maar is wel commercieel ingesteld en hij is niet gespecialiseerd in regisseur en acteurs en der gelijke. Hij wil gewoon overal bij betrokken zijn. Als men zich eens zou realiseren wat hij voor het vak betekent en nog zal betekenen, daar sta je echt versteld van. Alle deelnemers van de sportdag in '99 hebben door middel van een enquêteformulier laten weten wat zij van de dag vonden. Op basis van de resultaten is er door het organiserend comité geëvalu eerd. Dat de sportdag in '99 op dinsdag plaatsvond kon op veel waardering rekenen. Echter, er is niet bekend hoeveel mensen er niet zijn gekomen omdat de sportdag niet op vrijdag plaats vond. Dit en andere aspecten van de evaluatie in ogenschouw nemen de is besloten aan alle potentiële deelnemers te vragen aan welke datum zij de voorkeur geven. Er zijn vier data waar een voorkeur voor kan worden uitgesproken. Het gaat om: Dinsdag 25 juli 2000 Vrijdag 28 juli 2000 Dinsdag 8 augustus 2000 Vrijdag 11 augustus 2000 De data zijn bepaald rekening houdend met het weer en de beschikbaarheid van de locatie. Spreek uw voorkeur uit en geef dit per fax of e-mail vóór 1 maart door aan: Holland Film Nieuws t.a.v. Het FilmSportSpektakel Van Eeghenstraat 38 1071 GH AMSTERDAM Fax: 020-6732963 e-mail: hfn@worldonline.nl Mocht u overigens nog tips dan wel suggesties hebben met betrekking tot de uitvoering en of invulling van de sportdag, dan kunt u deze kenbaar maken door ze te sturen naar het bovenstaande adres. De redactie zal ervoor zorgen dat de tips op de juiste plaats terechtkomen. 2 1

Holland Film Nieuws | 2000 | | pagina 18