Ingeborg Tuinman is de nieuwe publiciteits- promotiecoördinator van Twentieth Century Fox Film Netherlands. Ingeborg komt van Warner Home Video, waar ze als mar keting assistente heeft gewerkt. Daarvoor was ze werkzaam bij Warner Bros. (Holland) BV. Jeroen Huijsdens, en daarmee ook zijn bureau Direct Conaction, is verhuisd. Hij heeft zijn intrek genomen in een nieuw kantoor in Amersfoort. Het nieuwe adres is: Bruggensingel-Noord 17 3823 BA AMERSFOORT. Het telefoonnummer is 03 3-456 49 85, het faxnummer 033 - 456 49 86 en het e-mail adres jbh@worldonline.nl Heleen Rouw zal haar func tie als marketing manager bij Warner Bros. per 1 maart aanstaande neerleggen. Heleen heeft besloten tot een sabbatical periode om nieuwe inspiratie op te doen. Henk Maurits heeft begin vorige maand afscheid genomen als programmeur van de Filmschuur in Haarlem. Maurits was een van de oprichters van het filmhuis en was twintig jaar lang verant woordelijk voor de programmacoördinatie. Zijn benoeming als voor lichter van het Trimbos-Instituut in Utrecht was de reden van zijn vertrek. Henk Maurits blijft nog wel verbonden als filmrecensent aan het Haarlems Dagblad. Cinemien heeft vorige maand afscheid genomen van publiciteitsmedewerkster Marian van Miert. Marian is vertrokken naar Internetprovider Worldonline alwaar zij zich met marketing communicatie bezighoudt. Marian is inmiddels opgevolgd door Meiinde Gerber. Zij is vorig jaar afgestudeerd aan de School voor Journalistiek en heeft stage gelopen bij de Avro. Vanaf 1 januari is het adres van Amsterdamse Cinema Exploitatie (ACE), de maat schappij achter de filmtheaters Cinecenter en Desmet, gewij zigd. Het nieuwe adres is: Stadhouderskade 6 1054 ES AMSTERDAM. Het telefoon nummer is 020 - 6686126 en het faxnummer 020 - 6941018. De Maatschappij voor Cinegrafie heeft haar aan delen en de directie van Upstream Pictures BV overgedra gen aan Argus Film Produktie BV. Voorheen deelden beide maat schappijen de belangen in Upstream. Carine Jamin blijft aanspreekpunt bij Upstream Pictures. Ze wordt daarbij geassi steerd door Mirjam Lensink. Oprichters van het adviesbu reau Plantsoen 10, Dorien van de Pas en Cees van 't Hullenaar hebben onlangs in goed overleg besloten ieder hun eigen weg te gaan. Cees zal zich voornamelijk gaan bezighouden met de communicatie van het International Documentary Festival Amsterdam (IDFA). Dorien heeft inmiddels een start gemaakt met het nieuwe bureau Dial M, For Movies, Marketing More. Dial M werkt onder andere voor distri buteur Public Film en is bereik baar op het adres van het voor malige Plantsoen 10. Veranderingen in de audiovi suele sector hebben het bestuur van het AVP doen beslui ten het Audiovisueel Platform op te heffen. Het platform, dat in 1991 werd opgericht, had niet alleen tot doel een loket te zijn voor vragen met betrekking tot de Europese stimuleringsmaatre gelen voor de av-sector, het wilde ook de samenwerking tussen de deelsectoren, waaronder de omroepen en film, bevorderen. Het besluit van het bestuur leidt tot stopzetting van de werkzaam heden per 1 maart aanstaande. Voor de MEDIA desk, dat onder het dak van dezelfde stichting is gevestigd, verandert er niets. Veroniek Schaafsma en Alice Scheiuit blijven beschikbaar voor vragen omtrent het Europese MEDIA programma. Sinds 1 januari is Manon de Weerd werkzaam bij A-Film Distribution. Na haar studie aan de Universiteit van Amsterdam drie jaar geleden te hebben afgerond, was ze werkzaam in uiteen lopende branches. Haar eerste kennis making met de filmwereld was bij pro ductiemaatschappij Two Independent B.V Bij A-Film is Manon medewerker publiciteit

Holland Film Nieuws | 2000 | | pagina 6