ijzingwekkende thriller wordt Tim Witzky (Kevin Bacon) na een onschuldige hypnose gekweld door afgrijselijke schrikbeelden en verschijningen van de geest van een meisje. Waar "The Sixth Sense" ophield, gaat "Stir of Echoes" verder. Jill, Martin, Niels en Susanne INDIES Dat Indies deze zomer geen keiharde-mega-blockbus- ter-knok-vecht-en-actiefilm heeft, heeft zo zijn rede nen. Deze films en haar soort acteurs kunnen wij nou eenmaal niet altijd serieus nemen (zie foto). Vandaar dat alleen het zeer hoog opgeleide publiek aan het genieten is van onze "Barber of Siberia" en "Mansfield Park". Om ook de doorsnee Nederlander te bedienen hebben wij voor 24 augustus "2001; A Space Travesty" besteld. Deze nieuwe Leslie Nielsen behoeft geen verdere uitleg. Daarentegen "Company Man", vanaf 27 juli, wel. John Tuturro speelt een compleet doorgedraaide highschool-teacher die zich op een Leslie Nielsen-achtige manier in de CIA werkt, waarna de pleuris in Cuba uitbreekt, "one part Clouseau, one part Mr. Bean, no parts James Bond..." Ook met SickHorney Beaver, Fidel Castro, Marilyn Monroe, Kennedy en Gorbachev. Om te zien wat er gebeurt wanneer twee tienertjes, met de gun van hun moeder, een bank binnen lopen moet u "Pups" maar eens gaan bekijken en voor iedereen met een volwassen gevoel voor humor, een liefde voor jazz en goed acteerwerk raad ik u "Sweet and Lowdown" aan. Da's weer eens wat anders dan het standaard "schieten, tieten bandieten". Willem PARADISO ENTERTAINMENT NEDERLAND Vanaf 20 juli maken we kennis met "Pecker", een amateur-fotograaf uit Baltimore, die ontdekt wordt door een succesvolle galeriehoudster uit New York. Pecker's grofkorrelige foto's weten een gevoelige snaar te raken bij kunstverzamelaars. De prijs van het succes is echter hoog. John Waters castte een bonte verzameling acteurs, waaronder Christina Ricci, Edward Furlong en Lili Taylor. Op 17 augustus is de beurt aan "The Limey", wat in Amerikaans slang 'Brit' betekent. David Wilson heeft er net negen jaar gevangenisstraf op zitten. Op een dag bereikt het bericht hem dat zijn dochter Jenny in Los Angeles is vermoord. Hij gaat op reis om de ware toedracht te achterhalen en Jenny's dood te wreken. De hoofdrollen in "The Limey" wor den vertolkt door twee coryfeeën uit de jaren '60: Terence Stamp en Peter Fonda. "M:I-2" is een romantische actiethriller met in de hoofdrollen Tom Cruise, Dougray Scott, Thandie Newton, Ving Rhames en John Polson. De film werd geregisseerd door actiespecialist John Woo ("Face/Off"). In "M:I-2" stort geheim agent Ethan Hunt (Tom Cruise) zich op een internationaal avon tuur van ongekende grootte. Hij moet een doorgesla gen ex-collega, Sean Ambrose (Dougray Scott), stop pen voordat deze zijn allesvernietigende plan uit voert. Met de hulp van het computergenie Luther Stickell (Ving Rhames) en de mooie dievegge Nyah Hall (Thandie Newton), wordt het voor Hunt een race tegen de klok. Hij doorkruist Spanje en Australië om wat een onmogelijke missie lijkt te volbrengen. Voor deze film is er een geweldige Internetsite, www.missionimpossible.com. Hier kun je jezelf aan melden als IMF special agent en de meest onmogelij ke missies uitvoeren. Als je slaagt, maak je kans op premièrekaarten! Op 20 juli brengen we "The Flintstones in Viva Rock Vegas" uit. Dit is het verhaal over de eerste ontmoe ting van Fred (Mark Addy) en Wilma Flintstone (Kirsten Johnston) en hun beste vrienden Barney (Stephen Baldwin) en Betty Rubble (Jane Krakowski). Claire, Patty en Martine RCV FILM FADE IN Int. RCV Marketingkantoor. Dag Annemarie, Carlijn, Charlotte en Rachel zitten ach ter hun bureau's. Golden Retriever Airbud komt kwispelend aanlopen met een American football in zijn bek. Hij laat het ding vallen op de voeten van Carlijn. Carlijn: 'Gadverdamme, kwijl!!!' Charlotte: 'Ligt Rowan Atkinson weer op je tenen te sabbelen?' Rachel: 'You can't cheat death. Dat is de tagline voor "Final Destination". Annemarie, schrijf even op.' Dan valt er een ingelijste Honest-poster op Airbud. De hond valt dood neer. Annemarie: 'Zag je dat?! Aaaaah, wat zielig!' RCV Film en Warner Bros. vindt u op pag. 42 4 1

Holland Film Nieuws | 2000 | | pagina 42