as HL Ben Affleck komt opgewekt binnen: 'Ja kinders, you can't cheat death!' Rachel: 'Bennyboy! Daar je in elke film zit die we dit jaar uitbrengen, hebben we de vrijheid genomen om op de gang een bed voor je neer te zetten. Waar is je tweelingbroer Matt?' Ben: 'Dood. Heel gek, kreeg buiten zomaar een inge lijste Scary Movie-poster op z'n kop.' Ben pakt een memo op en snijdt zichzelf een slag aderlijke bloeding. Na een minuut is hij dood. Carlijn: 'Ik zei toch dat 't een veel te scherp memo was.' Freddie Prinze jr. betreedt het kantoor: 'Wisten jullie al dat het lijk van Matt Damon op de parkeerplaats ligt?' Rachel: 'Ja. We voeren de thema's uit onze films altijd consequent door binnen het bedrijf. "Scream 3", bijvoorbeeld, heeft het personeelsbestand gehal veerd.' Freddie: 'Heh jasses. Dus door "Final Destination" gaat iedereen dood? Net nu ik zo'n goeie haardag heb.' Rachel: 'Niet iedereen, alleen Amerikanen.' Britse acteur Hugh Laurie knalt de deur open: 'Jolly good then! De deur raakt Freddie fataal tegen zijn middenvoor- hoofdsbeentje. Freddie is mors. Hugh: 'Jammer Freddie, old chap. Tea anyone?' Annemarie: 'Maybe Baby.' FADE OUT WARNER BROS. Ik heb iets te bekennen, dronken van ons "Pokémon"-succes heb ik een sabbitical week geno men. En terwijl ik daar op het strand lag, heb ik mij gebogen over de nieuwe aanpak van onze verhuur- strategie over de positionering van onze nieuwe films en hoe wij van dit succes konden blijven profiteren. Daar zijn de volgende (mogelijke) telefoongesprek ken uit voortgekomen: Juni: Willekeurige exploitant: "Three to Tango"? WB: Ja, het is een prachtige film, Mathew Perry uit 'Friends' speelt er in en Neve Campbell uit "Scream", je weet wel die film die verslagen is door onze "Pokémon". Eigenlijk is dit ook een soort "Pokémon", die man dus is homo, maar toch ook weer niet en daardoor krijgt hij aanbiedingen van verschillende kanten, dus hij verzamelt mensen zoge zegd, catch them all weet je... Augustus: Willekeurige exploitant: "The Perfect Storm"? WB: Ja, een geweldige film met George Clooney die in een storm terecht komt. Hij is dus eigenlijk een soort "Pokémon" trainer en die storm, die moet je dus zien als een soort "Pokémon"-metafoor die hij moet bedwingen. Het is de film van Wolfgang Petermon, die ook "Airforce Pokémon" met Harrimon Ford heeft gemaakt. Augustus: Willekeurige exploitant: "Romeo Must Die"? WB: Ja, en die Romeo heet dus Han en die is geel en die kan heel goed vechten en heeft bijzondere gaven, hij is net Pikachu, had ik al gezegd dat ie geel is? Nou ja, chinees, maar dat kan je bijna niet zien hoor. October: WB: Hallo, met Warner Bros. Zeg, we brengen het vervolg uit op "Pokémon", "Pokémon 2000". Willekeurige exploitant: Tuut, Tuut, Tuut. WB: Hallo? Hallo? De speurtocht op het Internet heeft ons geleid naar enkele mooie websites. Wij geven u drie algemene en twee specifieke WWW-filmtips. Zoek de websites op en laat ons weten wat u ervan vindt. Iedereen die volledig op de hoogte wil blijven van wat er tijdens de filmfestivals over de gehele wereld gebeurt, kan zich laten registreren bij http://www.filmfestivals.com. U wordt dan per e-mail geïnformeerd over de ontwikkelingen bij de diverse festivals. De website biedt ook allerlei andere wetenswaardigheden over de festivals. Het Nederlands Film Festival presenteert van 29 juni tot en met 29 september het eerste Nederlands Internet Film Festival. In drie categorieën worden zeven films vertoond. Kijkers geven beoordelingen en wekelijks wordt de minst gewaardeerde film ver vangen door een nieuwe film. De winnende films worden tijdens het festival (van 20 tot en met 29 september) bekend gemaakt. http://www.filmfestival.nl Van Gerard Scholten van Pathé Eindhoven ontvin gen de de volgende tip: http://www.xs4all.nl/~kd/index.html De website bevat informatie over alle huidige en vergane bioscopen en hun eigenaren. "De informa tie klopt alleen niet overal", zo zegt Gerard. Hij adviseert iedereen dan ook de juiste info naar de makers te mailen. Buena Vista Int. brengt aan het einde van dit jaar sinds lange tijd geen traditionele animatiefilm uit. Men komt dit jaar namelijk met iets anders. "Dinosaur" is een computeranimatiefilm waarin echte beelden en animatie worden gecombineerd. De website is al gelanceerd en die belooft heel wat voor de film die vanaf 16 november in de Nederlandse bioscopen te zien is. http://www.disneydinosaur.com Actiefilms kunnen tegenwoordig niet meer zonder een flitsende website die met name de jeugd, al lang voordat de film uitkomt in extase brengt. Vooral de intro's doen het hem daarbij. Zo ook bij de Bruckheimer productie "Gone in 60 Seconds". Buena Vista brengt de film 10 augustus uit. http://studio.go.com/movies/goneinsixty/index -flash.html Mocht u zelf een website hebben ontdekt die de moeite van het bezoeken waard is, laat het ons dan weten: Holland Film Nieuws Van Eeghenstraat 38, 1071 GH AMSTERDAM, e-mail: hfn@worldonline.nl _i-' rij 42 Back Reload Home aren Netscape Print Securftv Looation:Je http:. Sm Vhaf'sRelated VebMail Contact <Js People <S* Yellow Pages ^Download -#Find Sites

Holland Film Nieuws | 2000 | | pagina 43