waardoor deze feel-goodmovie een heerlijke, hartver warmende film is voor, jawel!, jong oud. Willem ineens heel sterk te denken in de richting van 18 jaar en ouder.' Salma: 'Viezerd!' FADE OUT 12 Oktober wordt een spannende dag want dan gaat "The Skulls" uit. Een hele goede film met in de hoofdrollen Joshua Jackson (bekend van "Dawson's Creek" en "Scream 2") en Paul Walker. Het verhaal gaat over een jonge student(Luke), die lid wordt van een geheime sociëteit, genaamd: The Skulls. Nadat zijn beste vriend, een aankomend jour nalist die onderzoek doet naar deze sociëteit, dood wordt aangetroffen, ontstaat bij Luke het vermoeden dat de leden van zijn club daarbij betrokken zijn. Hij gaat op onderzoek uit.... Ja, ja... echt waar!"The Blair Witch" is back!Op 2 november a.s. zal The Witch iedereen weer laten hui veren... Na het succes van "The Blair Witch Project", werden er vier sequels geschreven en de bedoeling is om voor elk deel een andere regisseur aan te trekken. Elk deel kan ook totaal los worden gezien van het vorige deel. "The Blair Witch project 2: Book of Shadows" is onder handen genomen door regisseur Joe Berlinger, een bekende documentaire-filmer en geroemd om zijn speciale manier van filmen. DO NOT MESS WITH THE WITCH! Groetjes! Cornelia RCV FILM FADE IN RCV Bookingskantoor Dag Paul belt: 'Nee echt Voss, we hebben zulke leuke films. Helemaal iets voor jullie. De heerlijk maffe komedie "Dogma" met Matt Damon, Ben Affleck en Linda Fiorentino. Het ontroerende en toch super- spannende "Frequency" met Dennis Quaid en het geweldige "American Psycho" Saskia: 'Wie heb je eigenlijk aan de lijn?' Paul: 'Filmschuur 'De Doekjes' in Fraamklapperpomp Nathalie: 'Oh, dat nieuwe gigaplex van Pathé!' Chris Rock valt buiten langs de ramen naar beneden. Saskia: 'Ah, de glazenwassers zijn er, dat werd tijd.' Salma Hayek beent binnen: 'Nee, hij is hier om te voorkomen dat Matt en Ben jullie pand betreden.' Saskia: 'Is onze eeneiige tweeling niet meer welkom dan?' Salma: 'Even niet. Als ze nu binnen komen, wordt er een NFC-dogma geschonden en houdt de Nederlandse filmwereld op te bestaan.' Plotseling klinkt door het open raam in koor: 'Niet dat iemand daar om maalt, maar het geeft zo'n rommel.' De met vleugels uitgeruste Matt en Ben hangen grijnzend klapwiekend buiten het raam: 'En onze muze heet Suze.' Salma: 'Salma is de naam! En nou wegwezen! Met een ferme beweging knalt ze het raam dicht. Paul: 'Oh, hallo Salma, ik had je nog niet opgemerkt. Wat zei je Voss? De keuring voor Dogma?' Hij werpt een lange blik op Salma Hayek: 'Ik zit zelf Na een zomer vol spanning en actie beginnen wij dit najaar met humor in "Road Trip" (release 21 septem ber), een komedie over wat er kan gebeuren als je vreemd gaat en het nog vettere vervolg op "The Nutty Professor". In "The Nutty Professor II: The Klumps" (release 5 oktober) denkt de lieve, geniale professor Sherman Klump (Eddie Murphy), dat hij van zijn alter ego Buddy Love af is. Hij heeft Buddy diep in zijn onderbewustzijn begraven en Sherman is klaar voor een rustig leventje. Dit wordt echter ruw verstoord wanneer Buddy op de meest onverwachte momenten toch weer opduikt en Sherman's aanstaande huwelijk met collega Denise Gains (Janet Jackson) bedreigt. Buddy is niet van plan om zomaar op te geven. Hij komt uit Sherman's lichaam en probeert diens nieuw ste uitvinding, een revolutionair verjongingsserum, te stelen. Sherman kan dit nog net voorkomen en ver stopt het middel bij zijn familie. UPSTREAM "Wilde mossels", de openingsfilm van het komende Nederlands Film Festival op 20 september en speel filmdebuut van regisseur Erik de Bruyn, is een film vol verlangen, vriendschap en romantiek, gebracht met actie en humor. De film vertelt het verhaal van Leen (Fedja van Huêt) en zijn vrienden die iets probe ren te maken van het bestaan in een klein Zeeuws dorp, waar nooit iets gebeurt. "Dancer in the Dark" is de nieuwste film van Lars von Trier met Björk en Catherine Deneuve in de hoofdrollen. De film won in Cannes dit jaar zowel de Gouden Palm als de Prijs voor Beste Actrice voor de als filmactrice debuterende Björk. Selma is een alleen staande moeder die keihard werkt om ervoor te zor gen dat haar zoon de operatie kan ondergaan die moet voorkomen dat hij blind wordt. De enige fleur in haar leven komt voort uit haar grote hartstocht voor muziek en dans. "Dancer in the Dark" is vanaf 26 oktober in de Nederlandse bioscopen te zien. 33

Holland Film Nieuws | 2000 | | pagina 29