WIE-O-WIE? N N Welke filmliefhebber kan de kruiswoordpuzzel van dit kerstnummer oplossen? Als je de gevraagde letters op de juiste plek zet, ontstaat er de naam van een acteur die de Oscar dit jaar aan zijn neus voorbij zag staan. Degene die het juiste antwoord weet maakt kans om 100 ballen te winnen. D7 A2 H11 E4 H6 H8 C2 110 K5 13 07 K12 M4 D12 19 3 8 Horizontaal: Al De film waarmee Brigitte Kaandorp debuteert AIO Wat een groene griezel! B5 De achternaam van de regisseur die Elizabeth Hurley in het gareel moet houden De tweede voornaam van de man van actrice Angelina Jolie Speelt een van de hoofdrol len in de film van M3 horizontaal De langverwachte, nieuwe film van de regisseur die een zesde zintuig heeft De baas van drie engelen De voornaam van de acteur die het hoofd van Emily Watson op hol brengt in de film van Marleen Gorris 17 Voornaam van de actrice Cl D6 Gl KI I2 die de hoofdrol speelt in een film die werd opgeno men in Nederland en mede geproduceerd door Mick Jagger M3 De nieuwe film van James Ivory (zonder The) NI De officiële afkorting van de komende speelfilm van Steven Spielberg O 5 De voornaam van de vech tersbaas die Meg Ryan wist te verleiden op de set van hun nieuwe film Verticaal: Al Cocaïne in een filmblik? Jl Ook het derde deel bleek in bioscoopjaar 2000 z'n cen ten op te brengen A3 Zo wordt Robert DeNiro genoemd door vrienden D4 Wordt dit de "Titanic" van 2001? A6 Tom Hanks op een vlot? A8 Sir Anthony Hopkins in de huid van een Romeinse Keizer G8 Bewijst deze film dat "André Hazes: Zij gelooft in mij" geen gelukstreffer was? L10 Broer van Ethan Cll De voornaam van een van de meest productieve acteurs van de laatste jaren Al2 De officiële afkorting van een onuitvoerbare missie 112 Is Nicolas Cage de man uit de titel? Stuur de juiste oplossing naar het volgende adres: Holland Film Nieuws, Van Eeghenstraat 38 1071 GH AMSTERDAM e-mailen kan ook: hfn@worldonline.nl

Holland Film Nieuws | 2000 | | pagina 36