I Het gaat goed met de Stichting Bio-Kinderrevalidatie. Waar de stichting ook in contact komt met het bedrijfsleven en anderen die zich betrokken voelen bij het werk van Bio, er komen prachtige dingen uit voort. Door Fred de Haas ri OHRA viert verjaardag met Bio In het kader van de 75e ver jaardag van verzekeraar OHRA wilde men een gebaar maken naar een goed doel in de eigen regio (OHRA is gevestigd in Arnhem). De Stichting Bio- ontspanning van Bio- Vakantieoord staan geheel ten dienste van het blokhut/kam- peerproject. Een deel van de gift zal worden gebruikt om het nieuwe Bio- Multimediaproject een extra software-impuls te geven. Kinderrevalidatie werd gekozen als het goede doel voor deze bij zondere verjaardagsgift. In onderling overleg werd gekozen voor een nieuw project dat Bio wil ontwikkelen als toevoeging aan het Bio-Vakantieoord op het terrein van Bio in Arnhem. Op 29 oktober jongstleden over handigde Rob Hillebrand, voorzitter van de directie, sym bolisch een bedrag aan Bio- directeur Willem van Tuyll in de vorm van een huisje (zie foto). Het huisje symboliseert het nieuwe blokhuttenproject dat Bio met de gift van OHRA wil realiseren. De blokhutten moeten het mogelijk maken voor gehandicapten om op het terrein van Bio een kampeer- vakantie door te brengen. De faciliteiten voor sport, spel en Bio Golfdag Op de golfbanen van het Rijk van Nijmegen werd op 18 okto ber jongstleden de Bio-Golfdag, nieuwe stijl, georganiseerd. In het verleden was de Bio-Golfdag een gezellige sportieve gelegen heid, waarbij in de marge altijd wel een bedrag voor Bio overbleef, echter nooit meer dan 4.500,-. Dit vonden wij altijd een bijzondere opbrengst in het kader van de gezellige dag. Vroeg in 2000 kwam de directeur van de Westland Utrecht Hypotheekbank in Arnhem met het idee om van de Bio-Golfdag een echt Fondsenwervings evenement te maken. Een aan tal bedrijven werd benaderd met het voorstel om voor 2.500,- een team (flight) van vier per sonen in te schrijven. Daarbij werd het de inschrijvers mogelijk gemaakt om mede werkers en/of eigen relaties te laten deelnemen. De reacties op deze aanpak waren zeer positief en zo kon op 18 oktober door zestien flights worden afgesla gen op de golfbanen van het Rijk van Nijmegen. De deelne mers vermaakten zich prima en speelden een serieuze competitie die beloond werd met een hoofdprijs bestaande uit een jaar lang gratis naar de bioscoop: de grote Bioscoop- en Filmprijs. Een prijs die mogelijk werd gemaakt door een genereuze bijdrage van de NFC. Na de prijsuitreiking met aperi tief, gesponsord door Volvo Nijmegen, werd de dag besloten met een diner in het restaurant van de golfbanen. Wij willen vanaf deze plaats alle deelnemers nogmaals hartelijk bedanken en speciaal Rob Metselaars, directeur van de Westland Utrecht Hypotheekbank in Arnhem, die zich bijzonder ingezet heeft voor het welslagen van deze dag. Er is al weer belangstelling voor de Bio-Golfdag 2001 die op 26 september aanstaande de baan weer ingaat. Noteer de datum in uw agenda en doe mee! (Vervolg op pagina 48) gm mm lil tt 4 7 BIO WEDEROM STRALEND MIDDELPUNT stSSIIIÏ .«■■-■■ •-■■■ - Hip IEL- jsKHsSBSfisj

Holland Film Nieuws | 2000 | | pagina 45