u CO 1 1*H Vervolgens zullen vanaf 8 februari de "Digimon" (Digitale Monsters) voor tumult zorgen. Kwaadaardige monsters zijn het echter niet, inte gendeel; samen met de Digi-lotgenoten proberen ze de aarde te behoeden voor een paar monster lijke rotte appels. "Bedazzled" laat nog even op zich wachten. Hij zal de dag na Valentijn in première gaan. 'Be carefull what you wish for', is het advies dat je bij deze film meekrijgt. Brendan Fraser heeft dit aan zijn laars gelapt... Liz Hurley, als de duivel, straft onmiddellijk!! INDEPENDENT FILMS Een serial killer en enge draken a crazy way to start the new yearüü In 2001 starten wij op 18 januari met de span nende actiefilm "The Watcher". Hierin speelt Keanu Reeves een echte bad guy die kickt op het vermoorden van mooie, jonge vrouwen. James Spader speelt de overwerkte FBI-agent die geen grip krijgt op deze keiharde serial killer. In hun kat-en-muis spelletje draait alles om obsessie, instinct en degene met de langste adem... Vervolgens brengen wij op 8 februari dé sensatie van het nieuwe jaar op het grote witte doek; "Dungeons Dragons"!! Deze spectaculaire fantasy action/adventure film is een absolute must voor de fans die nauwelijks kunnen wach ten op "Lord of the Rings" en "Star Wars Episode II". Debuterend regisseur Courtney Solomon heeft met deze film absoluut een adembenemend spektakel neergezet. De trailer van "Dungeons" is nu al één van de meest bekeken trailers op het Internet! In de gaten houden dus "Dungeons Dragons" kicks ass!. Martin, Niels, Susanne en Thomas. INDIES BON APETITINa de "cookies" uit "Small Time Crooks" wordt het tijd voor een nieuw recept: -men neme een eetlepel "Notting Hill"; - voeg daar een teentje van "My Best Friends Wedding" aan toe; - meng hier een fijngehakte "Pretty Woman" doorheen; - maak het geheel op smaak met vleugje "U-571" en snippertje "The Cell"; - sprenkel er vlak voor het serveren de potentiële "There's Something About Mary"-dressing over heen en je krijgt een heerlijke romantische komedie genaamd, "The Wedding Planner". Compleet met zoete slagroom (Matthew McConaughey) en warme chocoladesaus (Jennifer Lopez). Bent u meer een fast food type dan zou ik lekker met een hot dog en een blikje bier voor "Manchester United: The Movie" wegzakken. Voor een goed stuk vlees kan ik u de, wegens succes geprolongeerde, krokodillensteak van Paul Hogan aanbevelen. Wij kunnen dit, inmiddels legendarische, diner helaas pas in het voorjaar opdienen. Voor een bakje razendsnelle, spectacu lair, flitsende, Chinese 8 februari-rijst raad ik "Crouching Tiger, Hidden Dragon" ten zeerste aan. Dit moet u geproefd hebben! En na een portie hoeft u voorlopig niets meer te eten. Namens de INDIESe keuken wens ik u een sma kelijk 2001. MOONLIGHT FILMS Het heeft even geduurd voordat Bette Midler en Danny DeVito weer samen in een komedie spe len. Maar nu is het dan zover. Vanaf 11 januari zijn zij weer samen te bewonderen in de lekkere luchtige komedie "Drowning Mona". Naast Bette Midler en Danny DeVito spelen onder meer Jamie Lee Curtis en Neve Campbell mee. "Drowning Mona" is in Amerika met meer dan 2.100 kopieën uitgegaan en kwam daar ook gelijk binnen op de vierde plaats. Bette Midler speelt weer een rol waar ze het beste in is namelijk die van super bitch. Mona Dearly (Bette Midler), rijdt op een dag de Hudson in en verdrinkt. Al snel blijkt dat het hier niet om een ongeluk ging maar dat Mona vermoord is. Politiechef Wyatt Rash (Danny DeVito) gaat op onderzoek uit. Maar op veel hulp van de lokale bevolking hoeft hij niet te rekenen. Niet omdat de mensen zo onverschillig zijn, maar meer omdat Mona bij niemand geliefd was, zelfs niet bij haar eigen familie. Het grootste probleem ontpopt zich als Rash zichzelf de vraag stelt: Wie zou Mona nou willen vermoorden? Antwoord: Wie niet.... 5 2 ^F-^5 w w

Holland Film Nieuws | 2000 | | pagina 50