UI Marijke Blankestijn wordt per 2 januari secretaresse van de alge meen secretaris van de NFC en zijn adjunct. Zij wordt tevens hoofd van het secretariaat. Zij heeft hiervoor ruime ervaring op gedaan, onder andere vijftien jaar in diverse functies bij de VARA. Yvonne van Born-Duineveld, voormalig tandartsassistente, was sinds februari al parttime werkzaam als telefoniste/ recep tioniste bij de NFC. Sinds enige tijd is zij tevens secretaresse van de Leo Claassen Stichting. Miranda Broersen, fiscaal juriste met propedeuse accoun tancy, is per 1 december hoofd van de administratie bij de NFC. Van 1995 tot en met 1999 was zij medewerkster bij Pathé Bellevue/ Calypso te Amsterdam. Peter Roele is vanaf 2 januari de nieuwe rechterhand van Peter van der Baaren in de post- en offsetkamer van de NFC. Samen verzorgen zij onder andere de inkomende en uitgaande post van alle verenigingen en stich tingen binnen de NFC alsmede de kopieerwerkzaamheden. Eefje Tjong Joe Wai is per 27 november op het secre tariaat van de NFConder andere aanspreekpunt voor het wekelijk se persbericht en de releaselij st. Na het gymnasium studeerde ze fysiotherapie. Volgend jaar wil ze een studie Beleid, Communicatie en Organisatie volgen. Zij volgt Irene van Helden op die de NFC per 1 januari verlaat. Irene (van Helden) gaat vanaf 1 januari aanstaande tijdelijk de afdeling publiciteit bij United International Pictures verster ken. Zij vervangt dan Patty Watson die met zwanger schapsverlof is en die op 6 december jongstleden voor de tweede keer moeder is gewor den, dit keer van een zoon. Zijn naam is Sean Christian. Eind november heeft Polyfilm BV Boudewijn Muts benoemd tot algemeen direc teur. De heren De Moei en Nawijn blijven als adjunct directeuren verbonden aan Polyfilm. Per 1 november jongstleden is bij de Wolff Cinema Groep drs. CJ. de Vlaming RA in dienst getreden als financieel manager. De heer De Vlaming werkte tot na de voltooiing van zijn opleiding tot registerac- countant bij Accountants en Belastingadviseurs Berk. 31 oktober jongstleden zijn Eline Janssen-Kikkert (Jogchem's Theaters) en Mare Janssen ouders geworden van zoon Gerrit. Paul Verstraeten is sinds 1 november als partner ver bonden aan The Publicity Company, het Amsterdamse pr- bureau dat gespecialiseerd is in communicatietrajecten voor de film-, entertainment- en cultu rele wereld. Verstraeten versterkt het bureau als communicatiead viseur en is vooral belast met business development en het ontwikkelen van strategische communicatieconcepten voor de klanten. Hiervoor was hij onder meer Hoofd Communicatie Marketing van het Holland Festival en het International Film Festival Rotterdam. Ryclef Rienstra, directeur van het Nederlands Fonds voor de Film, wordt per 1 febru ari 2001 directeur van de nieu we Van den Ende Foundation. Deze stichting heeft tot doel culturele projecten te ondersteu nen die op andere manieren niet gefinancierd kunnen worden. Ook Karin Borst gaat het Nederlands Fonds voor de Film verlaten. Karin gaat werken bij de landelijke organisatie voor jeugdherbergen. "Jeroen de Wilde is sinds 1 I oktober jongstleden werkzaam Dij A-film als Publiciteit Joint Promotion Coördinator. Hiervoor was hij werkzaam bij Pink Elephant en verantwoorde lijk voor de arbeidsmarktcom municatie. E_ MHN{

Holland Film Nieuws | 2000 | | pagina 7