z 2 i o BIO KEUKEN WORDT ONTSPAN NINGSRUIMTE UITSLAG WIE-O- WIE? u. h o J K K lil Q ffl De opbrengst van het Bio-Kunstgala 1998 werd gereserveerd voor de verbouwing en inrichting van een multifunctionele ruimte. Wij gunnen u graag een kijkje in de keuken... Door Fred de Haas Wie de kruis woordpuzzel in het afgelopen kerst nummer trachtte op te lossen, stuitte onmiskenbaar op een fout in de naam van een acteur. Het juiste antwoord was Haley Joel Osment (en niet Osmont!). Maar nagenoeg alle inzen ders wisten de fout op te sporen. De win naar van de hoofd prijs van 100 ballen is geworden: John van Muijlwijk, werkzaam bij UIP in Amsterdam. Gefeliciteerd! En dan nu de gehele uitslag! 05 Russell Crowe De grote oude Bio "ziekenhuis"- keuken in het hoofdgebouw, die reeds geruime tijd buiten bedrijf was, is leeggehaald en omgeto verd tot een royale ontspan ningsruimte voor de vakantie- gasten van Bio Vakantieoord. Voor de ontwikkeling van deze ruimte werd geïnventariseerd wat er aan speciaal speelgoed voor gehandicapte kinderen te krijgen was en hoe dit op een leuke manier te gebruiken zou kunnen zijn. Het resultaat van deze onderzoeken heeft een ont spanningsruimte opgeleverd waarin kinderen van alle leeftij den zich goed kunnen verma ken. Bij de inrichting werd ook rekening gehouden met de wen sen van de gezonde broertjes en zusjes die er in de vakanties vaak ook zijn. Er werd een kun stenaar en constructeur gevon den, Roeland Crul, die eigen handig een aantal elementen construeerde ter verhoging van de speelvreugde. Hij maakte een waterpartij, waarbij water van grote hoogte via allerlei plateaus naar beneden loopt. Er werd een speciale computertafel gemaakt voor Playstation en dergelijke computerspellen; een grote afdekparaplu maakt het moge lijk om de apparaten te verber gen. Roeland bouwde een kleine pantry in een hoek van de ruim te waar eenvoudige maaltijden, koffie en frisdranken beschik baar zijn. Afgezien van de beschikbaarheid van de ruimte voor de vakantie- gasten is er een afspraak gemaakt met de scholenge meenschap Mariëndael om hun buitenschoolse opvang, na schooltijd, voor een groep gehandicapte kinderen in de ontspanningsruimte te verzor gen. Hiermee wordt de ruimte het hele jaar intensief gebruikt. Horizontaal: Al "Babs" AIO Jim Carrey B5 Harold Ramis Cl Billy Bob Thornton D6 Uma Thurman Gl "Unbreakable" KI Charlie 12 John Turturro 17 Kate Winslet M3 "The Golden Bowl" NI "AI" Verticaal: Al "Baby Blue" Jl "Scream" A3 Bob D4 "Pearl Harbor" A6 "Cast Away" A8 "Titus" G8 "Ajax" L10 Joel Cll Samuel L. Jackson A12 MI 112 "Family Man" 3 O

Holland Film Nieuws | 2001 | | pagina 28