x h h yj Bij de NFC hebben weer enke le personeelsmutaties plaats gevonden. Tijdens de afronding van haar studie Culturele Studies (specia lisatie beleid/management) aan de Universiteit van Amsterdam was Manon de Kier al werk zaam bij de NFC als inval kracht voor de receptie. Sinds 1 februari jongstleden is ze de nieuwe medewerker van NFC Marketing. Na zijn studie Cultuur, Organisatie en Management aan de Vrije Universiteit te Amsterdam heeft Wim Reijm gewerkt voor een groothandel in Afrikaanse kunstnijverheid. Vorig jaar werkte hij bij uitzendbureau Culture Works. Sinds 12 februari jongstleden is hij werkzaam als secretaris en administrateur van Stichting Filmtransport. Vanaf 1 april is Barbara Groen werkzaam als fulltime manage- mentassistente bij de NFC. Zij zal zich hoofdzakelijk bezig gaan houden met het secretari aat van de NVB en de Stichting Nationale Bioscoopbon. Daarnaast wordt zij verantwoor delijk voor de logistieke onder steuning ten behoeve van de opleidingen voor bioscoopmede werkers. Barbara heeft Communicatiewetenschappen gestudeerd in Nijmegen. Marijke Blankestijn heeft inmiddels de NFC verlaten en is sinds 1 april werkzaam als managementassistente bij de Arbo-dienst voor de bouwsector. Yvonne van Born-Duineveld verlaat de NFC per 1 mei. Zij gaat voor een incassobureau wer ken. Door de aanstelling van Manon de Kier als marketingmedewerker kan Karin Franssen zich nu meer bezighouden met de belan gen van de filmverhuurders. Hieraan zijn toegevoegd het pers bericht, de persvoorstellingen, dispensatieverzoeken en de transportopdrachten van FEN. Eefje Tjong Joe Wai is nu de assistente van de (adjunct) alge meen secretaris van de NFC. Ook is zij naast Edward Borsboom aan spreekpunt voor bezoek- en omzet cijfers en verzorgt zij de weekend en week-top 20. Het bestuur van het Filmmuseum heeft Rien Hagen met ingang van 1 april jongstle den benoemd tot direc teur van het Film museum in Am sterdam. Hagen zal zijn functie als directeur van Cinematheek Haags Filmhuis dit jaar langzaam afbouwen en gelei delijk fulltime beschikbaar wor den als directeur van het Filmmuseum. "Met de aanstel ling van de heer Hagen gaat de ambitie in vervulling, een per soonlijkheid te vinden die op bevlogen én zakelijke wijze leiding kan geven aan het Filmmuseum, zeker nu het museum zich uit drukkelijker wenst te profileren en een groter publiek wil gaan bereiken", aldus de persverklaring van het Filmmuseum. Het Nederlands Film Festival heeft sinds 1 april de gele deren versterkt met de benoe ming van twee nieuwe publici teitsmedewerkers. Heleen Rouw zal de functie gaan bekleden van Hoofd Communicatie en PR, ter wijl Rob Nillizen de ver- antwoor- delijk- heid krijgt voor Media en Publiciteit. Heleen was eerder marketing manager bij onder andere Warner Bros. en was betrokken bij "The Discovery of Heaven" en "Fogbound". Rob was eerder in verschillende func ties werkzaam bij onder andere het IDFA en het Internationaal Filmfestival Rotterdam. Lien van der Kooij, tot voor kort werkzaam bij Minerva Bioscopen, kondigde eind vorige maand haar vertrek aan bij het bioscoopconcern. Halverwege april slaat zij een andere weg in. Duware Services BV en BelBios BV zijn verhuisd. Met ingang van 2 april is het nieuwe adres van beide onder nemingen: Korte Muiderweg 2 1382 LR WEESP Tel.: 0294 - 238411 Fax: 0294 - 238412 Het ANF-bureau is sinds 1 april gevestigd in het Filmmuseum. Met het Landelijk Bureau ANF verhuizen mee het ANF-verenigingssecretariaat, het Bureau van de Filmtheater consulent en het secretariaat van de OCenW-adviescommis- sie Filmfestivals, Filmmanifestaties en Filmtheaterinvesteringen. Landelijk Bureau ANF Postbus 74782 1070 BT Amsterdam Tel.: 020 - 616 5030 Fax: 020 - 616 5503 Website: http://www.filmtheaters.nl Marianne Ruttenberg- Van Schaffelaar en Martin Ruttenberg (Independent Films) zijn 16 maart jongstleden de trotse ouders geworden van baby Romy Rosalie. Onze geluk- Susanne Kolfschoten heeft Independent Films sinds 1 april jongstleden verlaten om ons koude kikkerlandje voor een jaar te verruilen voor het warme Australië. Susanne wil graag alle collega's uit filmland en de relaties daarbuiten bedan ken voor de samenwerking! Al geruime tijd is Mare Canisius betrokken bij ver schillende aspecten van Pathé en om dit ook naar buiten toe te verduidelijken heeft Pathé besloten om hem vanaf half maart de titel van Director Finance Administration te geven. Daarnaast blijven de portefeuilles P&O, Training en IT onder zijn directe beheer.

Holland Film Nieuws | 2001 | | pagina 7