EURO CINEMA DEN BOSCH WINNAAR PEARL HARBOR WEDSTRIJD Bioscoopmedewerker Léon van Schaik van Euro Cinema in 's-Hertogenbosch is de winnaar van de "Pearl Harbor"-wedstrijd die ter gelegenheid van de première van de film door distributeur Buena Vista International werd georganiseerd. grote twinspot campagnes rond die films. Na de spot van de filmverhuurder komt een ande re commercial en vervolgens wordt onze spot uitgezonden. Deze vijf seconden spot bestaat uit een billboard met daarop ons logo en de special edition. De voice-over roept: "Ook <filmtitel> geef je cadeau met de Nationale Bioscoopbon.". De muziek en de voice-over zijn identiek aan die van de com mercial van de filmverhuurder. Er zijn drie redenen waarom wij hiervoor hebben gekozen. Allereerst vanwege de resultaten van de twinspots in december 2000. Daarnaast door het suc ces van de "M:I-2" special edi tion vorig jaar zomer en het feit dat er in de maanden juli, augustus en september nog veel te winnen valt. Meer over mar keting en verkooppunten in de volgende HFN. Euro-bonnen Op 1 januari 2002 zullen de huidige bioscoopbonnen ver dwijnen en zullen er nieuwe bonnen met de waarde in euro op de markt komen. De eerste vragen van exploitanten hebben wij inmiddels al gehad. Daarom nu alvast een korte uiteenzet ting van het scenario, dat overi gens door alle grote geschenk bonnen wordt gevolgd. Tot en met 31 december 2001 zullen de huidige bonnen via onze ver kooppunten worden verkocht. Er staat al een waarde in euro op en de bonnen kunnen dus gemakkelijk in 2002 en daarna worden ingewisseld. Medio december zullen de Euro-bon nen voor het eerst besteld kun nen worden. Deze zullen de eer ste dagen van januari 2002 geleverd worden. De huidige Buena Vista schreef ruim voor de première van "Pearl Harbor" een wedstrijd uit voor werkne mers van alle Nederlandse bios copen. De hoofdprijs was een privévertoning van de film samen met veertig vrienden en familieleden. Léon van Schaik van Euro Cinema in 's-Hertogenbosch, deel uitma kend van Jogchem's Theaters, wist de prijs in de wacht te sle pen door zich met groot enthousiasme te storten op de organisatie van een unieke pre sentatie van "Pearl Harbor" in de Bossche bioscoop. Zaterdag 23 juni werd de prijs door Léon en zijn vrienden geïncasseerd. Uit handen van bedrijfsleider Jan Donkersloot ontving de winnaar ook nog enkele filmge relateerde prijzen. gulden/euro-bonnen die dan nog in voorraad zijn kunnen naar ons worden teruggestuurd en deze zullen worden gecredi teerd. Overigens blijven de bon nen met alleen een waardever melding in guldens (van voor 2000) gewoon in te leveren voor de consument. De bioscopen krijgen een omrekentabel zodat een bon van fl. 15 kan worden ingenomen als zijnde 6,81. Samen met u, zijn wij klaar voor de toe komst! Frank Smit is commer cieel manager van de Stichting Nationale Bioscoopbon 1 3

Holland Film Nieuws | 2001 | | pagina 13