z u o UITSLAG OPERATEURSEXAMEN Ook in 2002 komen onze kwaliteiten in beeld BEELD VOOR BEELD VOORBEELDIG lil (O Ui O. tt u Op 6 november jongstleden vonden in het Grand Théatre in Amersfoort de najaarsexamens voor operateurs plaats. Hoe zijn de examens verlopen? Door Frank van der Putte Renovo Film B.V. Blekerstraat 3 2222 AN Katwijk Industrieterrein 't Heen Telefoon 071 - 40 281 44 Fax 071-40 818 03 Email film@renovo.nl Webpage www.renovo-film.nl X A-diploma: Voor het A-diploma hadden zich 41 kandidaten aangemeld. Zes kandidaten trokken zich voor aanvang van de examens terug. Van de overgebleven 3 5 kandidaten moesten er zeven entwintig een volledig examen afleggen, hiervan slaagden er negen in één keer. Er waren acht kandidaten die een herexamen A moesten afleggen. Zij zijn allemaal geslaagd. Van de kandidaten die niet zijn geslaagd mogen bin nen één jaar vijf kandidaten een herexamen afleggen in één vak. De overige dertien kandi daten die werden afgewezen dienen de volgende keer weer een volledig examen af te leg gen. Geslaagd: D. Jansen uit Amsterdam, W. Kroonen uit Vlaardingen, L. Ponten uit Amsterdam, G. Bouwmeester uit Amsterdam, P. Findhammer uit Wageningen, R. Uitendaal uit Stamproy, M. van den Berg uit Berghem, A. Hutchinson uit Groningen, M. Hobbelen uit Best, E. Vaessen uit Nijmegen, M. Canton uit Amsterdam, L. Duarte Pinto uit Amsterdam, S. Koetsier uit Amsterdam, S. Seitz uit Amsterdam, B. van Oort uit Eindhoven, W. Verduijn uit Amsterdam, E. de Winter uit Zoetermeer, I. Noorlander uit Amsterdam, G. Pelser uit Am sterdam, C. Meyering uit Weert (her), M. Beaart uit Arnhem (her), B. Luining uit Groningen (her), M. Mulder uit Zoetermeer (her), H. Steen uit Halfweg (her), RJ. de Goede uit Veenendaal (her), L. van Roekei uit Bennekom (her). B-diploma: Voor het B-diploma hadden zich zes kandidaten aangemeld waar van één persoon zich van tevoren ziek had gemeld. Van de overige vijf kandidaten zijn er drie geslaagd, één kandidaat is gezakt en één kandidaat heeft een herexamen. Geslaagd: F. Rhebergen uit Utrecht, B. van Oort uit Eind hoven, M. Canton uit Amsterdam. Onze dank gaat opnieuw uit naar de directie en medewerkers van Jogchem's Theaters, die weer heb ben gezorgd voor een vlekkeloos verloop van de examendag. FILM 40

Holland Film Nieuws | 2001 | | pagina 35