UITSLAG KERSTPUZZEL WIE-O-WIE? ADVERTEERDERS Wie de kruiswoordpuzzel in het afgelopen kerstnummer goed oploste kwam tot het woord Bio-collecte. De winnaar van de 45,is geworden: Dagmar Pot uit Utrecht. Gefeliciteerd! En dan nu de gehele uitslag! A-Film Distribution pagina 6 Polyfilm pagina 8 Action Freight pagina 5 Nationale Bioscoopbon achterzijde Focus Hardewijk pagina 38 United International Huizenga Group pagina 43 Pictures (Netherlands) pagina 2 Paradiso Entertainment Nederland cover Horizontaal: Verticaal: A7 BI C8 Dl E10 G8 H4 18 K5 Ml M4 M9 Ol De achternaam van de acteur die voor de tweede keer in de huid kruipt van een vampier. (Wesley) Snipes. De achternaam van een megaster die het afgelopen jaar een verhouding kreeg met een actrice met de gelijkluidende achter naam. (Tom) Cruise. De voornaam van de acteur voor wie Oscars een speciale betekenis hebben. Billy (Crystal). De favoriete sport van ieder kind in Nederland. Zwerkbal De voornaam van de filmdochter van Nathalie Portman en Hayden Christensen. (Prinses) Leia. De voornaam van een acteur die van erg snelle auto's houdt. Vin (Diesel). Deze Amerikaanse, oude rot uit het vak zou eigenlijk naar het Nederlands Film festival komen ter promotie van een film, maar liet verstek gaan. We zoeken zijn voornaam. Rod (Steiger). De voornaam van de stiefvader van het talent dat doorbrak met het onderge waardeerde "Almost Famous". Kurt (Russell). Burny Bos does it again! Minoes. Deze klassieker wordt in 2002 opnieuw in de bioscoop uitgebracht. ET. Het tweede woord uit de titel van de enige film dit jaar met Bette Midler. (Drowning) Mona. De voornaam van de acteur die een rock ster werd. Mark (Wahlberg). De kersthit van 2002? Pietje Bell. Fl LI A2 D4 K4 D6 K6 C8 A12 112 Op een onbewoond eiland met een volley bal? (Tom) Hanks. De achternaam van de hoofdrolspeler uit het komende film over Jack de Ripper. (Johnny) Depp. De achternaam van de regisseur van de nieuwe film met Tom Cruise. (Cameron) Crowe. Voornaam van de acteur voor wie 15 minuten ook dit jaar niet voldoende waren. Robert (DeNiro). De achternaam van de scenarioschrijver die ook in de staat Maine zijn draai niet kon vinden. (David) Mamet. Dit zwaargewicht was eindelijk weer eens in een speelfilm te zien. (Marlon) Brando. Een succes van eigen bodem. Costa. Nog een klassieker die opnieuw wordt uit gebracht. Blue Velvet. Deze Hollywood film zou aanvankelijk door Mike van Diem geregisseerd gaan worden. Spy Game. Zo wordt Sylvester Stallone door 'vrienden' genoemd. Sly. 2 6

Holland Film Nieuws | 2002 | | pagina 23