^mm Hoofdrolspelers gezocht m/v Theater Manager (bioscoop) Polyfilm is een dynamisch, ambitieus en innovatief bioscoopbedrijf met vijf theaters in exploitatie en nog een aantal nieuwe bioscopen in ontwikkeling. Dit jaar al zullen enkele bioscopen in aanbouw worden genomen. Het gaat daarbij om multi- plexen met 6 tot 10 Momenteel zoeken wij theatermanagers voor enige van onze bioscoopexploitaties. Om onze ambitieuze plannen te realiseren hebben wij ondernemende mannen of vrouwen nodig, die enthousiast zijn en graag hun steen(tje) willen bijdragen aan de groei en expansiedrift van ons bioscoopconcern. PROFIEL een sterke coach en motivator voor onze overwegend jonge en enthousiaste medewerkers een commercieel zwaargewicht met gevoel voor marketing, die de exploitatie van onze theaters kan dragen en uitbouwen een manager voor wie service vanzelfsprekend is en de theaterbezoeker centraal staat goed ontwikkeld communicator, die makkelijk contacten legt en onderhoudt met de media, overheid, bedrijfsleven en consumenten FUNCTIE-EISEN Wij zijn op zoek naar een man of vrouw, bij voorkeur met enige praktische ervaring in de film en/of entertainmentbusiness. Wij vragen een HBO/academisch opleidingsniveau, commercieel inzicht, een gezonde dosis humor en de bereidheid, om waar nodig, de handen uit de mouwen te steken. Indien noodzakelijk moet de bereidheid om te verhuizen aanwezig zijn. AANBOD Polyfilm biedt een goed aanvangssalaris, een ruim mandaat, en mogelijkheden om door te groeien in een informele, collegiale werksfeer. Voor een goede interne opleiding wordt gezorgd. De theatermanager rapporteert rechtstreeks aan de directeur. Kijk voor meer informatie op www.polyfilm.nl of bel met dhr. A. de Moei (directeur), tel. 0320-246 506. zalen. Polyfilm heeft 150 medewerkers en reali seert een jaaromzet van circa 10 miljoen euro. Polyfilm wil expanderen en het huidige marktaandeel sterk vergroten. Reacties bi„„en 14 da9e" sturen naar Polyfiln) BV ta-v- dhr. A. de Moei Postbus 5 82°0 AA Lelystad

Holland Film Nieuws | 2002 | | pagina 8