Een greep uit de jubileumactiviteiten Bio-kinderrevalidatie viert 75 jarig bestaan Bio Bio-Golfdag Dinsdag 21 maart ging officieel het jubileumjaar van Bio-Kinderrevalidatie van start. Op die dag was het 75 jaar geleden dat Bio-Vacantieoord werd opgericht. Enkele hoogtepunten uit het veelzijdige aanbod van feestelijke activiteiten die ons te wachten staan. Door Jeroet i Hi i ijsdens De verjaardag Op 21 maart jongstleden ging het jubi leumjaar officieel van start. Op haar ver jaardag kreeg Bio-Kinderrevalidatie bezoek van de nieuwe burgemeester van Arnhem, mevrouw P. Krikke. Na een rondleiding over het Bio-terrein was de burgemeester aanwezig bij de onthul ling van twee authentieke plaquettes die stammen uit de tijd van Russenduin in Bergen aan Zee. De onthulling vond plaats in aanwezigheid van oudgedien den en relaties uit het film- en bios coopbedrijf die ter ere van de ver jaardag van Bio een lunch aangeboden kregen. Aan burgemeester Krikke werd na afloop van de lunch een dummy van de in de maak zijnde Bio-jubileum DVD overhandigd. Op deze DVD komen alle Bio-collectefilmpjes te staan die in de loop der jaren zijn gemaakt. Landelijke Bio-Attractieparkendag Bio-Kinderrevalidatie biedt alle gehandi capte kinderen uit Nederland van negen tot en met dertien jaar een cadeautje aan ter gelegenheid van haar verjaardag. De kinderen mogen een keer gratis naar een van de attractieparken die meedoen aan de speciale Landelijke Bio- Attractieparkendag. Elk kind mag twee begeleiders meenemen. Bovendien geeft Bio-Kinderrevalidatie een bijdrage aan de reiskosten van 25 per kind. De De onthulling van de teruggevonden marmeren platen door dr J.Ph.Wolff. actie loopt van 8 april tot en met 13 mei 2002.Attractieparken waaruit geko zen kan worden zijn onder andere Burgers Zoo, Madurodam, De Efteling, Dolfinarium Hardewijk en Avonturenpark Hellendoorn. Wie van de actie gebruik wil maken kan zich aanmelden bij Bio- Communications, het project van Bio- Kinderrevalidiatie waar jongeren met een handicap een opleiding krijgen in het werken bij een zogeheten Call Center. 16 oktober aanstaande gaat de Bio- Golfdag nieuwe stijl voor de derde keer georganiseerd worden op de golfbanen van het Rijk van Nijmegen. De belang stelling voor het evenement, dat inmiddels is uitgegroeid tot een echte activiteit om fondsen te werven, is nu al zo groot dat het aantal flights, zal worden uitgebreid van zeventien naar vierentwintig. Bio-Kunstgala Op 14 november aanstaande zal voor de derde keer het Bio-Kunstgala worden georganiseerd. De locatie is wederom de Beurs van Berlage in Amsterdam. Het hoogtepunt van de avond wordt natuurlijk weer de veiling van kunstwer ken van gerenommeerde kunstenaars. Daarnaast zullen er ook dit jaar weer funlots', ofwel leuke (film)bijdragen, ter veiling worden aangeboden. De ver wachting is dat de belangstelling voor dit bijzondere Bio-evenement weer enorm zal zijn, zeker nu de avond door de verjaardag van Bio-Kinderrevalidatie ongetwijfeld een extra dimensie zal krijgen. Galapremière Pietje Bell Het feestelijke Bio-jaar zal op 15 november worden afgesloten met de galapremière van Pietje Bell. De avond, die mede in het teken zal staan van Bio- Kinderrevaldiatie, zal plaatsvinden in de gerestaureerde Pathé Tuschinski bios coop in Amsterdam. HOLLAND FILM NIEUWS

Holland Film Nieuws | 2002 | | pagina 30