teasers 20TH CENTURY FOX A-FILM DISTRIBUTION Tel.: +31 (0)186 - 615352 - Fax: +31 (0)186 - 619457 - e-mail: jimmy's@popcorn.nl - http://www.popcorn. Op 20 juni aanstaande brengen wij Unfaithful uit, een erotische thriller over de lichaamstaal van schuld van regisseur Adrian Lyne (Fatal Attraction). Diane Lane en Richard Gere zijn een ogenschijnlijk gelukkig stel, totdat de mooie en verleidelijke Olivier Martinez voor opschudding zorgt. There's no such thing as a mistake, there's whatyou do and whatyou don't. Tijdens de Tweede Wereldoorlog werd de zogenaamde Navajo-indianentaal gebruikt om ultra geheime informatie door te sluizen binnen het Amerikaanse leger. De vijandelijke Japanners konden deze code met geen mogelijkheid kra ken aangezien zij de taal niet beheers ten. Ze probeerden echter middels het kidnappen van de Navajo-soldaten toch deze codetaal te ontcijferen. Het Amerikaanse leger stelde daarom op iedere Navajo een marinier aan die hem moest beschermen en die de code ten koste van alles en met zijn leven moest beschermen... Regisseur John Woo en Nicholas Cage, na het succes van Face/Off weer samen, in de grote pro ductie Windtalkers, die vanaf 1 augustus in de bioscopen te zien zal zijn. Op 13 juni gaat de komische film van Philippe Harel Le Velo de Ghislain Lambert van start. De film vertelt het verhaal van de kleine, ambitieuze, Belgische wielrenner Ghislain Lambert, die helaas niet de benen had die zijn grote hart verdiende. Dit levert hilari sche momenten op. Vanaf 20 juni zal de debuutfilm van Richard Kelly Donnie Darko met onder andere Drew Barrymore en Patrick

Holland Film Nieuws | 2002 | | pagina 33