BUENA VISTA INTERNATIONAL CINEMIEN COLUMBIA TRISTAR INDEPENDENT FILM Swayze in de bioscopen te zien zijn. De scholier Donnie heeft in dit mysterieuze verhaal moeite om realiteit en fantasie uit elkaar te houden. Zijn denkbeeldige vriend Frank overtuigt hem ervan dat het einde van de wereld nadert en geeft hem gewelddadige opdrachten. Uiteindelijk ontdekt Donnie dat niets voor niets is. De film Comment j'ai tué mon Père van Anne Fontaine tenslotte zal op 27 juni uitgebracht worden. Dit drama gaat over een moeizame relatie tussen een vader en een zoon. Kortom drie totaal verschillende films om te gaan bekijken. Op 27 juni gaat Bad Company een komische actiefilm van regisseur Joel Schumacher en producent Jerry Bruckheimer, in première. De ervaren CIA-agent Gaylord Oakes (Anthony Hopkins) krijgt de opdracht om de sar castische en eigenwijze Jake Hayes (Chris Rock) op korte termijn op te lei den tot een geraffineerde en professio nele spion. Jake moet namelijk in een undercover operatie de plaats innemen van zijn vermoorde tweelingbroer. Oakes heeft slechts negen dagen de tijd om deze haast onmogelijke klus te kla ren. Daarna zal hij samen met Jake een riskante wapendeal tot een goed einde moeten brengen. Vanaf 27 juni is ook Disney's nieuwe ani matiefilm Lilo Stitch in de bioscoop te zien. Lilo Stitch is een fantasierijk en onconventioneel verhaal over de vriend schap tussen een jong Hawaïaans meisje Lilo, en haar 'hond' Stitch. Lilo Stitch: een duo dat de woorden 'kleurrijk' en 'eigenaardig' nieuwe inhoud geeft. lts happening. Vanaf 5 september in de bioscoop: Signs. De nieuwe film van M. Night Shyamalan, schrijver en regisseur van The Sixth Sense, met Mei Gibson en Joaquin Phoenix. Possible Loves gaat over liefde, keuzes en mogelijkheden. Carlos gaat op een avond naar de film om Julia te ontmoe ten. Ze komt niet opdagen.Terwijl hij alleen in de lobby zit te wachten gebeurt er iets wat zijn hele leven zal veranderen. Is het de sfeer, een onver klaarbare gebeurtenis? Vijftien jaar later volgen we drie compleet verschillende versies van Carlo 's leven. In de eerste is hij getrouwd en op zoek naar een inten se affaire. In het tweede verhaal is hij gay en stelt passie boven alles. In zijn derde mogelijke leven heeft hij net de liefde ontdekt en is hij wanhopig op zoek naar de perfecte vrouw. One of them is his real life. Another is not his life and a third is the life he d like to lead. Which is his true life? Release: 4 juli 2002 De film Dogtown Z-Boys van Z-Boy Stacy Peralta, de snel gemonteerde docu mentaire over de pioniers van het skate boarden, heeft een andere releasedatum dan eerder in dit blad gemeld: 29 augustus. Het kan niemand ontgaan zijn, Spider- man spande in z n openingsweekend vorige maand zijn web genadeloos om de nummer 1 positie in de Amerikaanse boxoffice en verbrak vele records! In dit twee uur durende spektakel zien we de stripheld tot leven komen als echte action-man op het witte doek. Hij zuigt je mee in zijn leven vol nieuwe uitdagin gen, spanning en avontuur. Vanaf 4 juli aanstaande kan iedereen in ons eigen kikkerlandje in het web van Spidey ver strikt raken. Deze absolute topper is vanaf dan in meer dan 100 bioscopen te zien! Een held van een heel ander niveau zien we vanaf 19 juli aanstaande weer terug in de bioscoop; Stuart Little 2. Kleine Stuart besluit samen met Snowbell de wereld te gaan verkennen. De nieuwe, spannende, hilarische avonturen van Stuart zijn ook nu weer een echte must voor de allerkleinsten onder ons! De film is in de originele versie, maar met name in de Nederlandse versie te zien. Het Columbia-team. Grote lampen, prachtig decor en 200 jongeren in een schitterende baai op Mallorca. Door de megafoon horen we dat de cast naar de set toe mag komen. HOLLAND FILM NIEUWS - 35

Holland Film Nieuws | 2002 | | pagina 34