teasers INDIES FILM DISTRIBUTION PARADISO FILM RCV INT RCV BOOKINGSKANTOOR DAG De camera draait, geluid loopt en de regisseur roept: "actie!" Ik bevind mij op de set van Volle maan, de nieuwe film van Johan Nijenhuis (Costa!), starring: Daan Schuurmans, Georgina Verbaan, Cas Jansen en Ellen ten Damme. De gedraaide Full Moon Party is een cru ciaal moment in de film. Deze opnamen worden in de nacht gedraaid en gaan erg voorspoedig. Alleen zit het weer een beetje tegen; op het overwegend zonni ge Mallorca is er een hevige storm voor speld. Gelukkig zijn cast en crew goed op elkaar ingespeeld en staan de scènes erop voordat de eerste regendruppels uit de lucht komen vallen. Op dit moment is de teaser van Volle maan op het grote doek te zien, hangen de posters in de bioscoop en is op www.vollemaandefdm.nl het laatste nieuws te lezen. Vanaf 10 oktober kan niemand meer om Volle maan heen! Lisette Op 25 juli schittert Samuel L.Jackson als Elmo McElroy in de Britse misdaadkome die The 51st State. Hij speelt een misda diger die de ultieme drug heeft uitge vonden: eentje volledig samengesteld uit legale ingrediënten. Na de drug te heb ben gelanceerd in Los Angeles, probeert hij het nu ook in Liverpool. Felix DeSouza (Robert Carlyle onder andere uit The Full Monty en Trainspotting) is een zenuwachtige, voetbalverdwaasde Britse huurmoordenaar met een gloeien de hekel aan alles wat Amerikaans is. Juist hij moet McElroy naar een plek brengen om de mega drugsdeal te slui ten. Wanneer dan ook nog de ex-vrien din van Felix DeSouza de taak heeft om McElroy uit de weg te ruimen, hebben we alle ingrediënten voor een spannen de en hilarische actiekomedie die doet denken aan het genre van Tarentino en Ritchie. Laat je verrassen door Samuel L. Jackson in een kilt! Terwijl John Q in de Nederlandse bios copen draait is het begin juli de beurt aan de Mexicaanse artfilm: Y Tu Mama Tambien. Deze zomerse film vertelt het verhaal over twee tieners van zeventien jaar die allebei maar aan één ding kun nen denken: seks. Bij het zien van de achtentwintigjarige, mooie en sensuele Luisa komen de fantasieën al weer naar boven. Door haar te vertellen over een prachtig, maar niet-bestaand strand weten ze haar over te halen en gaat ze met hen mee.Tijdens de autorit door het mooie Mexicaanse landschap en al luisterend naar een heerlijke soundtrack wordt er uitgebreid over van alles gepraat en proberen de jongens één voor één de mooie Luisa voor zich te winnen. Y Tu Mama Tambien is een simpel verhaal over hoe tieners de rea liteit zien. Door de goede sfeer en het uitmuntend film- en acteerwerk is het een heerlijke film om in de zomerstem- ming te raken. Verder in deze zomer zal het leven van tieneridool Mandy Moore en Shane West totaal veranderen in de verfilming van de bestseller A Walk To Remember. Ineens knalt er een blinkend werpmes in een Crush-postcr. Andy MacDowell laat van schrik haar glas champagne vallen. Andy: "Jaazzzeg. Kunnu julei nie uikei- kuh? Djanijel, lekkuh jongding, doe jjjij- seeevuh 'n niew glaaasjuh prik voor Andy Enn gaadan maarusmee naarut beezemhik, hok." Wesley:'Goeie worp Paul, maar mik nu wat hoger." Paul gooit weer. BAM! Nicole Kidman barst in huilen uit. Nicole: "M'n ballon! En ik ben nog wel jarig!!!" Wesley: "Echt, soms kan ik haar bloed wel drinken." Paul: "Cynthia: wil jij even een nieuw zakje bloed uit de koelkast halen? Dat jij dat nu ook drinkt!" Wesley: "Ja, ik mag tegenwoordig graag een drupje rood nuttigen." Andy: "Doemeimaarrruh djupjuh wit." Dan valt Lance van 'N Sync binnen: 36 - HOLLAND FILM NIEUWS

Holland Film Nieuws | 2002 | | pagina 35