Het werk gaat door Bio-Kinderrevalidatie Ook na het jaar waarin Bio-Kinderrevalidatie haar 75e bestaan vierde gaat het werk door van de stichting die zich inzet voor betere leefomstan digheden voor gehandicapte kinderen en jongeren. Een overzicht van de recente gebeurtenissen. Door Jeroen Huijsdens Extra lokalen en een multifunctionele ruimte Op het terrein van Bio- Kinderrevaliditie ligt een vestiging van de Scholengemeenschap Mariëndal, een Mytylschool voor gehandicapte kinderen. Mede dank zij ondersteuning van Bio- Kinderrevalidatie zijn er bij deze school recentelijk zeventien extra leslokalen en een multifunctionele ruimte aangebouwd. De zaal is dus danig opgezet dat deze door de school te gebruiken is als gymzaal en door Bio als ruimte voor audio visuele presentaties, seminars en andere bijeenkomsten voor grotere groepen. De zaal wordt feestelijk geopend op 21 maart aanstaande met een seminar en tentoonstelling van de TU Delft van alle eindexamenpro jecten die in de loop der jaren met Bio zijn ontwikkeld voor gehandicapte kinde ren. Cheque voor Bio Bij zijn afscheid als NFC voorzitter, Willem van Tuyll van Serooskerken (rechts) neemt de cheque in ont vangst van Jan van Dommelen. Foto Tanja van Rooden. 26 november van het afgelopen jaar, had Jan van Dommelen aange geven geen afscheidscadeau's te willen ontvangen. In plaats daarvan riep hij relaties op een gift te geven aan Bio. Als gevolg hiervan overhan digde Van Dommelen tijdens de NFC nieuwjaarsreceptie op 7 janua ri jongstleden een cheque aan Bio directeur Willem van Tuyll van Serooskerken. Cine-View steunt Bio Cine-View bestaat dit jaar tien jaar en dat werd 11 februari jongstleden gevierd tijdens een speciale avond in Cinema Boulevard in Hoofddorp met de voorpremière van Maid in Manhattan. Directeur Piet Davelaar van Cine-View verzocht alle geno digden een donatie te doen aan Bio. Bij het ter perse gaan van dit blad was nog niet bekend op welke wijze hieraan gehoor is gegeven. 31 Adverteerders Action Freight pagina 5 CTS Cinetoon Service pagina 26, 27 Huizenga Group pagina 7, 39 Nationale Bioscoopbon achterzijde Paradiso Entertainment Nederland B.V. pagina 6 Warner Bros. (Holland) B.V. cover, pagina 2 HOLLAND FILM NIEUWS -

Holland Film Nieuws | 2003 | | pagina 31