teasers A-FILM DISTRIBUTION Op 20 februari brengt A-Film Distribution Open Hearts uit, de dogma-film van Susanne Bier. Open Hearts is, net als Lilja 4 Ever (Lukas Moodysson) die op 20 maart uit gaat, de inzending voor de Oscarnominaties. Swingers (Stephan Brenninkmeijer) gaat op 27 februari in release. Meisje van Dorothee van den Berghe, te zien vanaf 6 maart, is een film over de subtiele en immense kracht die vrouwen drijft. 1535: SPOOR 1 is de telefilm van de jonge regisseur Tim Oliehoek die A-Film Distribution op 27 maart uit brengt. De film is geïnspireerd door een krantenartikel over een Marokkaans meisje dat door haar klasgenootjes onder de metro werd geduwd. Adrenaline, met Georgina Verbaan, van Roel Reine, is een spannende actiethriller opgenomen in Zuid-Afrika die vanaf 17 april te zien is. BUENA VISTA INTERNATIONAL Jungle Book 2 is het vervolg op één van Disney's meest geliefde ani- Verder komen uit: Les Femmes.Ou Les Enfants D'Abord (Manuel Poirier) op 13 maart, Taxi 3 (Gérard Krawczyk) op 20 maart,/e£ Lag (Daniele Thompson) op 27 maart, Ken Park (Larry Clark Ed Lachman) op 3 april, Evil Dead (Sam Raimi) op 17 april en tenslotte Sweet 16 (Ken Loach) ook op 17 april. matiefilms. Mowgli, Baloe en alle andere bekenden zijn weer van de partij samen met nieuwe vrienden, het meisje Shanti en de kleine Ranjan! Een prachtig avontuur met vrolijke nieuwe liedjes! Wat je nog meer van beren leren kan zie je vanaf 20 februari! Rob Schneider (Deuce Bigalow, The Animal) is weer terug in de hilarische komedie The Hot Chick. Jessica's leven is een droom: ze is mooi, populair en heeft een fan tastisch vriendje. Haar leven veran dert drastisch als zij wakker wordt in het lichaam van een dertigjarige, harige loser en zij haar omgeving moet bewijzen: schoonheid zit van binnen! In de zinderende thriller The Recruit (27 maart) raak je verstrikt in de intriges achter de schermen van de CIA. Colin Farrell is fan tastisch als jonge rekruut Al Pacino overdonderend als zijn leer meester. In 25th Hour (10 april) beleef je de laatste vierentwintig uur van Monty die vlak voor een jarenlange gevan genisstraf op zoek gaat naar ant woorden. Indrukwekkende film van Spike Lee met een supercast: Edward Norton, Philip Seymour Hoffman, Barry Pepper, Rosario Dawson,Anna Paquin en Brian Cox. CINEMIEN Sunshine van Istvan Szabö -release 27 februari. Drie generaties van de familie Sonnenschein tegen de achtergrond van een hele eeuw Europese geschiedenis in een romantische, grappige en tragische sage, met Hollywoodster Ralph Fiennes in de driedubbele hoofdrol! Respiro van Emanuele Crialese - release 3 april Zinderend verhaal over de beeld schone maar naïeve Grazia (Valeria Golino) die zich met haar gezin staande probeert te houden in de arme en geïsoleerde gemeenschap van het eiland Lampedusa in Zuid- Italië. Marion Bridge van Wiebke von Carolsfeld - release 20 maart Drie door familiegeheimen uit elkaar gegroeide zussen gaan aan het sterfbed van hun moeder de 34 HOLLAND FILM NIEUWS

Holland Film Nieuws | 2003 | | pagina 34