Doe mee aan Matrix-actie! Maak kans op exclusief prijzenpakket van The Matrix! Carla. Deze Franse thriller draait begin maart in de filmtheaters. Een andere spannende Franse film is Chaos van Coline Serreau. Een echtpaar is vanuit hun veilige auto getuige van een brute aanranding van een jonge prostituee, Malika, door een groep criminelen. Het echtpaar laat de vrouw aan haar lot over. Vol berouw gaat de vrouw, Helene, op zoek naar Malika in het ziekenhuis. Ze besluit voor haar te zorgen. Maar de criminelen die Malika hebben aangevallen laten haar niet met rust en dus bevindt ook Helene zich in een gevaarlijke situatie. Chaos is in maart in de filmtheaters te zien. En na deze films volgen.Tape, Dons Plum, The Man Without a Past. WARNER BROS. Ik heb een auto gestolen, een mooie rode sportwagen. Helaas is hij niet helemaal compleet en daarom kun je op mijn website terecht (www.autoonderdelen.nl) als je me aan wat spullen kunt helpen. Natuurlijk mag je in ruil daarvoor er wel eens in rijden. Crimineel? Het gebeurt iedere dag op de website www.ondertitels.nl Daar kan iedere handige jongen met een film die van Internet is geplukt, het geheel completeren met de ondertitels die door anderen worden aangeleverd. Onze eigen Potter, Lord, Bond 20, het staat er allemaal op. In China, waar de piraterij zo'n beetje is uitgevonden, probeert men er iets aan te doen. Een ouvreuse die door de politie aan de tand gevoeld werd over een verdwenen kopie, sprong even daarna van de zesde verdieping, Wij bouwen in Nederland (als er al gebouwd mag worden) niet zo hoog, maar is dit dan een gedeelte van de oplossing? De conclusie is duidelijk, piraterij is een van de grootste bedreigingen van onze branche, dat hierbij slacht offers vallen, (geplette ouvreuses, vreselijk gekwetste filmjourna listen), lijkt onvermijdelijk. Enfin, ik kan er uren over schrijven, maar er komt zo iemand langs om mijn nieuwe computer van Word en Xcel te voorzien. Hij had het programma nog liggen namelijk. Dan nog de films waarvan ik hoop dat ze enthousiast door de onderti telaars zullen worden ontvangen: Jet Li en DMX in Cradle to the Grave, een diepgravend psychologisch drama waarin een juwelendief en een geheim agent zichzelf en elkaar onder moeilijke omstandigheden beter leren kennen. Dreamcatcher, de nieuwste verfilming van Stephen King die in ieder geval nog niet op Internet staat omdat hij nog niet af is en De kleine ijsbeer waarvan ik alleen kan melden dat het een van de meest schattige films is die we dit jaar gaan uitbrengen (op Matrix deel 2 na dan). Op 15 mei en 6 november gaan The Matrix Reloaded en The Matrix Revolutions in première. Speciaal ter gelegenheid hiervan hebben we in samenwerking met Warner Bros. een Matrix-actie opgezet. Doe mee en maak kans op een exclusief prijzenpakket van The Matrix. In dit nummer van Holland Film Nieuws zijn verschillende karak ters uit The Matrix ver stopt. Tel het aantal ver schillende karakters en stuur dit antwoord voor 15 maart aanstaande op naar: Holland Film Nieuws Van Eeghenstraat 34 1071 GH AMSTERDAM Of e-mail naar: hfn@worldonline.nl HOLLAND FILM NIEUWS -37

Holland Film Nieuws | 2003 | | pagina 37