leader Gefeliciteerd HOLLAND FILM NIEUWS Wie mij inmiddels alweer negen jaar geleden had verteld dat we in januari van 2003 het vijftigste num mer van Holland Film Nieuws zou den gaan maken, had ik een behan deling a la One Flew Over the Cuckoo's Nest geadviseerd. Maar niets is voorspelbaar, zo blijkt maar weer, want u heeft wel degelijk nummer 50 van ons magazine in uw handen. U zult overigens niets terug vinden van dit heugelijke feit in deze editie (behalve een felicita tie van onze vrienden van de Nationale Bioscoopbon). HFN moet nog altijd op de kleintjes letten. De tot onze beschikking staande pagi na's kunnen we - laten we eerlijk wezen - beter vullen met heden daagse berichtgeving dan met een terugblik. Ook al had ik enkele jubi leumpagina's wel leuk gevonden. Wel heb ik het allereerste nummer nog even opengeslagen (om het vervolgens in rap tempo weer weg te leggen).Tjonge, wat een samenge- raapt zooitje was dat! Het geeft me wel het gevoel dat we er toch in zijn geslaagd - met name in de afge lopen periode - iets op te bouwen. Jungle Book 2 En dat met het superkleine team wat Holland Film Nieuws in werke lijkheid eenvoudigweg toch is. Het blad mag dan menigmaal in haar voortbestaan zijn bedreigd (u wilt niet weten hoe vaak wij dach ten aan het laatste nummer bezig te zijn.altijd veranderden de woeste wateren weer in rustig stro mende beekjes waardoor wij ons werk konden continueren. Daarvoor The Ring moeten wij natuurlijk bepaalde per sonen bedanken. Individuen (en hun bedrijven) die ons keer op keer hebben gesteund, zowel in lobbyen de als financiële zin. Bovenal is het voortbestaan te danken aan de brancheorganisaties NFC, NVB, NVT, NFC Marketing en de voormalige stichting Nationale Bioscoopbon. Het is dankzij die steun dat we het magazine niet alleen kunnen maken, maar ook gratis kunnen aanbieden aan het bioscooppersoneel. Wat de toekomst gaat brengen? Wie zal het zeggen! Laten we gewoon het beste hopen. Veel lees plezier met Holland Film Nieuws nummer 50. Jeroen Huijsdens Eindredacteur

Holland Film Nieuws | 2003 | | pagina 3