m 1 ld Dahlda Ja, filmfestivals 13 september a.s. de geboortedag van Roald Dahl. Vlaanderen Op tal van locaties in het land zullen activiteiten plaatsvinden die bij deze fabelachtige auteur aansluiten. Zo zijn er activiteiten in de boekhan dels, op scholen, in bibliotheken én in de film theaters. Wilt u in uw theater ook meedoen met deze lan delijke campagne, programmeer dan een Roald Dahllilm in de periode van 13 september tot 1 oktober. Bij Uitgeverij De Fontein kunt u een gratis promotiepakket aanvragen, bestaande uit ansichtkaarten om uit te delen en posters om op te hangen. Vul op onderstaande bon de aan tallen in en geef op wanneer u welke film pro grammeert. Het pakket wordt u dan zo snel mogelijk toegestuurd. Vanaf 1 september zal dagelijks in het sterblok tussen Z@ppelin en het Jeugdjournaal een op roep klinken tot het vieren van de Roald Dahldag. talkshows, workshops en exposities waar de bezoeker tijdens het festi val terecht kan. Wat het precieze programma is, wordt dinsdag 22 juli bekend gemaakt, onder andere via de website: www.filmfestival.nl. Zeker is dat Phüeine zegt sorry de openingsfilm van het festival zal zijn. Tot slot het filmfestival van Vlaanderen. Dit festival beleeft dit jaar alweer zijn 30' editie. Muziek heeft bij dit festival altijd al een belangrijke rol gespeeld, maar voor dit jaar is het de bedoeling hier nóg meer aandacht aan te schenken. Zo staan er verschillende concerten van filmmuziekcomponisten op het programma. De Britse componist Patrick Doyle (Gosford Park, Bridget Jones'Diary Sense and Sensibility) zal een concert verzor gen en ook de Belgische Raymond van 't Groenewoud zal live zijn film muziek (Iedereen beroemd, Brussels by Night) ten gehore bren gen. Maar natuurlijk draait het bij een filmfestival vooral om films. Deze zullen dan ook veelvuldig ver toond worden. Ook voor het pro gramma van dit festival kunt u terecht op de festivalwebsite: www.filmfestival.be. Film by the Sea, Vlissingen: vrijdag 5 tot en met zondag 14 september, Scheveningen: maandag 8 tot en met vrijdag 12 september. Nederlands Film Festival, Utrecht: 24 september tot en met 3 oktober. Internationaal Filmfestival van Vlaanderen, Gent: 7 oktober tot en met 18 oktober. Stuur onderstaande bon naar Uitgeverij De Fontein, t.a.v. Ruth ter Voort, postbus 1, 3740AABaarn wij gaan de volgende film van Roald Dahl programmeren En willen graag stuks ansichtkaarten en bestellen. Graag sturen naar: Naam theater: posters Naam contactpersoon Straat: Postcode: Plaats: HOLLAND FILM NIEUWS - 23

Holland Film Nieuws | 2003 | | pagina 26