teasers 32 in deze verfilming van het beroemde, gelijknamige boek van Graham Greene. Centraal staat de driehoeks verhouding tussen een gedesillusio neerde Britse journalist, een idealisti sche jonge Amerikaan en een bloed stollend mooie Vietnamese vrouw. Tot slot zal eind augustus de satire Igby Goes Down uitgaan, waarin de 17-jari- ge, rebelse, sarcastische Jason 'Igby' Slocumb zich afzet tegen de benau wende wereld van zijn traditionele, upper class familie. RCV FILM DISTRIBUTION Hij is gespierd, hij is breed, hij is een ware actieheld, hij is A Man Apart. Vin Diesel laat zich weer van zijn beste kant zien. Keiharde actie, ont ploffingen en vliegende kogels zijn inbegrepen. Vanaf 28 augustus in de bioscoop. Iets minder gespierd en iets ouder is Michael Douglas maar daar staat tegenover dat hij ontzettend grappig is. Samen met Albert Brooks vormt hij een uitermate komisch duo in The In- Laws. Twee schoonvaders ontmoeten elkaar voor het eerst. De één een sul lige dokter, de ander een undercover FBI agent. Ze zijn op z'n zachtst gezegd niet meteen goede vrienden. Vanaf 4 september in de bioscoop. A Nightmare On Elm Street meets Friday The 13th: Freddy vs Jason. De twee beroemdste en bloederigste figuren uit de horror geschiedenis gaan elkaar te lijf op 2 oktober. We sluiten oktober af met Dirty Pretty Things. Audrey (Amélie Poulain) Tautou zien we van een totaal andere kant in de nieuwe film van Stephen Frears over het harde leven van illega len. Vanaf 9 oktober in de bioscoop. THREE LINES Op 4 september aanstaande gaat Young Adam in première. Joe (Ewan McGregor) is een jonge zwerver die werk vindt aan boord van het binnen schip van Les (Peter Mullan) en Ella (Tilda Swinton). Op een dag vissen Joe en Les het lijk van een jonge vrouw (Emily Mortimer) uit het water. Onduidelijk is hoe zij aan haar eind is gekomen. Was het een onge luk. .zelfmoord? Of moord? Joe laat zich op de boot niet ongemoeid. Er is een duidelijke aantrekkingskracht tus sen hem en Ella en Joe manipuleert haar net zo lang tot ze een verhou ding beginnen. Er ontstaat een zeer gespannen en intense driehoeksver houding aan boord. Young Adam is gebaseerd op het gelijknamige boek van de Schotse 'Beatschrijver Alexander Trocchi en werd geselecteerd voor Un Certain Regard tijdens het afgelopen Festival van Cannes. Daarnaast zijn de voorbe reidingen in volle gang voor Live Forever een uiterst boeiende docu mentaire over de Britpop in de jaren negentig. Met als voortrekkers de gebroeders Gallagher van Oasis, Blur en zelfs premier Tony Blair op zijn elektrische gitaar! UIP Na een uiterst geïnspireerde en voor al ook inspirerende Cinema Expo trekt Zomer Blockbuster Circus UIP verder door het land! Twee 'hot' sequels en een 'coole' remake zullen weer voor blije exploitantengezichtjes zorgen.Toch verliezen we ook de kwaliteit niet uit het oog! Op 7 augustus gaat het vleesgewor den game icon Lara Croft in het tweede Tomb Raider deel The Cradle of Life weer op avontuur. Dit keer lei den haar omzwervingen haar naar exotische locaties als Hong Kong, Tanzania en Kenia en zien we Lara in actie (letterlijk!) te land, ter zee en in de lucht. De lange scène die we op Cinema Expo mochten zien was pure James Bond-actie en da's niet zo ver wonderlijk gezien de regisseur van de film: the name is Bont, Jan de Bont! Op 21 augustus bent u uitgenodigd voor het huwelijk van het jaar: American Pie: The Wedding. De film brengt de belangrijkste 'helden' uit de eerste twee delen weer samen voor het onvermijdelijke... het huwelijk tussen Jim en Michelle! Een uit de hand gelopen aanzoek, een tondeuse, een 'MILTF', Stiffler en de bruidsmeis jes en de adviezen van Jim's Dad zijn slechts enkele ingrediënten van deze onweerstaanbare (of onuitstaanbare,'t is maar hoe je in het leven staat) Wedding Pie. HOLLAND FILM NIEUWS

Holland Film Nieuws | 2003 | | pagina 35