Bio-Bulletin is de nieuwsbrief van de stichting Bio-Kinderrevalidatie. nr. 5, juni 2003 WELKOM Het zijn drukke tijden voor Bio-Kinderrevalidatie. De jaarlijkse vakantieweken voor gezinnen met kinderen met een handicap op het terrein in Arnhem zijn weer aanstaande en vragen veel aandacht bij de voorbereiding. Maar ook de activiteiten die worden bedacht om de naamsbekendheid van Bio-Kinderrevalidatie te vergroten en het geld te werven dat zo hard nodig blijft, vragen veel inspanning van de betrokkenen. Over deze activiteiten en tal van andere zaken kunt u lezen in dit vijfde Bio-Bulletin. Een vraag die overigens regelmatig wordt gesteld is wat er concreet met het ingezamelde geld wordt gedaan. Wel nu, ook daarover vertellen wij u -met plezier- graag meer. PIETJE BELL CENTER Op 21 maart jongstleden werd het Pietje Bell Center in gebruik genomen. Het center is een multi functionele ruimte die is aangebouwd bij de school voor kinderen en jongeren met een handicap op het terrein van Bio. De ruimte is zo opgezet dat deze door Scholengemeenschap Mariëndael te gebruiken is als gymzaal en door Bio als ruimte voor audiovisuele presentaties, seminars en andere bijeenkomsten. De eerste activiteit was een mini-symposium over de twintigjarige samenwerking tussen de afdeling Industrial Design van de TU in Delft en Bio. Na afloop kon men de tentoonstelling bezoeken van alle eind examenprojecten van de TU Delft die samen met Bio zijn ontwikkeld. Het symposium, dat onder leiding stond van Prof. Ir. IJ. lacobs, bleek een ware eye opener. Met vier presentaties werd de gasten een h» etüm

Holland Film Nieuws | 2003 | | pagina 4