Klasse film groeit verder ri Nieuwland Personeelsadviseurs Theater Manager filmeducatie Het succesvolle filmeducatieproject Klassefilm blijft in allerlei opzichten groeien. Zo nemen er dit schooljaar opnieuw meer leer lingen deel dan vorig jaar. Het totale aantal deelnemende leerlin gen is al gestegen tot 196.000. Ook op andere terreinen ontwik kelt Klassefilm zich. ff In het komende seizoen (2004-2005) zal Klassefilm ook op een andere manier uitbreiden. Een aantal steden dat op de wachtlijst stond is uitgeno digd om aan het project te gaan deelne men. Klassefilm is daardoor vanaf sep tember 2004 voor het eerst te zien in Den Helder, Meppel en (onder voorbe houd) Hoofddorp. In Alkmaar en Zaandam wordt het project niet meer alleen aan het primair onderwijs, maar ook aan het voortgezet onderwijs aan geboden. Vanaf september krijgt Klassefilm in het voortgezet onderwijs een nieuw onder deel: Klassefilm Studio. Deze interactie ve installatie ondersteunt het gebruik van het Klassefilm lesmateriaal. De leer lingen kunnen door middel van Klassefilm Studio zelf een storyboard maken. Dit kan op de meegeleverde computers bewerkt en tot leven gebracht worden.Vervolgens kunnen via een videobeamer de films van de verschillende groepen leerlingen beke ken en vergeleken worden. Klassefilm Studio wordt nog voor de zomer op een aantal scholen getest. Het nieuwe onderdeel kan door deelnemende scho len worden aangevraagd. Klassefilm Studio is één van de manieren waarop invulling wordt gegeven aan de onlangs nieuw gesloten overeenkomst met Coca-Cola. Klassefilm stelt kinderen van zes tot zestien jaar in de gelegenheid om tij dens schooltijd speciaal voor hen gese lecteerde films te bezoeken in een thea ter of bioscoop in de buurt. De verto ning wordt gevolgd of voorafgegaan door lessen aan de hand van het lesma teriaal dat het NIF bij iedere Klassefilm ontwikkelt. NFC Marketing is hoofd sponsor van Klassefilm. Meer informatie over het educatiepro ject is te vinden op www.klassefilm.nl. WERVING-SELECTIE-ADVIES Nieuwland Personeelsadviseurs begeleidt en adviseert haar cliënten bij werving selectie opdrachten. Bij de selectieprocedure wordt gebruik gemaakt van de Persoonlijke Profiel Analyse®. Deze analyse levert een kwalitatieve bijdrage aan het tot stand brengen van de juiste match. Expertise, professionaliteit en creativiteit kenmerken de kwaliteit en het succes van de organisatie. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer P.W.C. Balfoort, telefoon 036-534 30 04. Uw sollicitatie kunt u richten aan Nieuwland Personeelsadviseurs, Postbus 50182, 1305 AD Almere of aan nieuwland@nieuwland.org Onze opdrachtgever, Utopia Nederland bv ge vestigd in Lelystad, is een dynamisch, ambitieus en innovatief bioscoopbedrijf met theatercom plexen in de Benelux en Frankrijk. De organisatie telt circa 200 medewerkers, met name parttimers. In Nederland zijn 7 multiplexen in exploitatie met een jaaromzet van meer dan 10 miljoen euro. Utopia heeft tevens, ter vergroting van haar marktaandeel, een aantal complexen in ontwik keling. Om deze expansie te realiseren, is het bedrij! op zoek naar ambitieuze en ondernemende managers onder meer voor het nieuw te openen bioscooptheater in Almere. U bent verantwoordelijk voor de exploitatie en de dagelijkse leiding van het theatercomplex. U coacht en motiveert een team van circa 30 over wegend jonge en enthousiaste medewerkers. U verzorgt de personeelsplanning en opleiding. U controleert de financiën en budgetten. U initieert de public relations en legt gemakkelijk contact met media, overheid, bedrijfsleven en consument. U neemt voortdurend initiatieven om het aantal bioscoopbezoekers te verhogen en de multifunc tionaliteit van het complex in de markt te zetten. U streeft daarbij naar optimale service en kwaliteit en behandelt eventuele klachten snel en adequaat. U bent verantwoordelijk voor de naleving van de wettelijke milieu- en veiligheidseisen en rappor teert rechtstreeks aan de directie. U bent commercieel, resultaat- en klantgericht. U communiceert vaardig en bent een netwerker pur sang. U bent een peoplemanager met een scherp oog voor detail. U hebt inzicht in de markt en een heldere visie op mogelijkheden en toepassingen. U hebt een 'hands-on' mentaliteit en behoudt ook onder druk het overzicht. Voor een stevige gast heer of -vrouw met een gezonde dosis humor biedt Utopia een uitdagende functie binnen een groeiende organisatie. U hebt minimaal HBO niveau en enige jaren relevante ervaring in een commercieel/leiding gevende functie. De flexibiliteit om op termijn eventueel te verhuizen wordt op prijs gesteld. Voor de juiste kandidaat biedt Utopia een uit stekend salaris en goede secundaire voor waarden, waaronder een pensioenregeling en interne opleiding. Daarnaast zijn er ruime moge lijkheden om door te groeien binnen een infor mele organisatie met een collegiale werksfeer. 32 HOLLAND FILM NIEUWS

Holland Film Nieuws | 2004 | | pagina 30