cast GEBOORTES RECTIFICATIE HOLLAND FILM NIEUWS Op het hoofdkantoor van Jogchem's Theaters B.V. in Bunschoten is sinds 26 april jongstleden Elisabeth Gundelach werkzaam. Ze is aange steld als directiesecretaresse van Jordi Wientjes. De negentwintigjarige Elisabeth werkte voorheen bij VDS Communicatie Architecten in Utrecht. tHet filmbedrijf werd opgeschrikt door de plotselinge dood van Ida Borman op 11 april jongstleden. Ida was parttime marketing manager van NFC Marketing. Ze overleed op 33 jarige leeftijd. tOp 6 april jongstleden overleed heel plotseling de heer Ton Renes. Voor de vele bezoekers van de maandelijkse contactdagen in Cinema International Amsterdam en de vele persvoorstellingen die daar plaatsvonden toen deze bioscoop nog volop in functie was, was de heer Renes het gezicht van de bioscoop. Een volmaakt gastheer die ook na zijn pensionering nog regelmatig door Pathé, tot welke onderneming de bioscoop inmiddels was gaan beho ren, gevraagd werd invaldiensten te draaien. Exploitanten, pers en zeker ook het publiek voelde zich thuis in dit theater waar Ton Renes jarenlang de scepter zwaaide. Na de sluiting van Cinema International sloot ook Ton Renes zijn bioscoopcarrière af die in de veertiger jaren begon in Kampen en doorspekt was met veel lumineuze ideeën en veel hartelijkheid voor rela ties en publiek. Dinsdag 8 juni jongstleden nam het bestuur van Bio-Kinderrevalidatie en een groot aantal relaties afscheid van directeur Willem L.A. baron Van Tuyll van Serooskerken. Willem van Tuyll was jarenlang de man van Bio, al wilde hij zelf altijd dat de kinderen en jongeren voor wie Bio zich inzet, op de voorgrond kwamen te staan. Willem van Tuyll is inmiddels opge volgd door Walter Rijnberg, de nieu we algemeen directeur van Bio- Kinderrevalidatie Sinds begin april is Nederland weer een filmdistributeur rijker. 1 more film richt zich op het uitbrengen van arthouse-films. Stuwende krachten achter het nieuwe verhuurkantoor zijn Wallle Pollé en Suzan van der Veen. 1 more film is gevestigd aan Meeuwenlaan 98-100 1021 JL Amsterdam-Noord. Telefoonnummer 020-6353017 Faxnummer 020- 6353249. Warner Bros.' publiciteitscoördi- nator Manon de Weerd en Jelle de Vries zijn op 25 maart voor de tweede maal gelukkige ouders geworden. Hun zoon heet Wiebe. Moeder en kind maken het uitste kend. Vanaf 1 augustus zal Manon weer terugkeren op haar werkplek. Sienna Patrice Anne-Florence is de volledige naam van de dochter van Columbia Pictures' marke ting manager Marie-José Bluijssen en Nico Veenboer. De ge lukkige ouders van het meisje, dat op 18 mei jongstleden werd geboren, heb ben hun dochter Sienna te noemen. Eline Danker van Buena Vista is onlangs voor de derde keer moeder geworden. De dochter van Eline en partner Frank van Meeuwen werd op 27 maart geboren en heet Isabelle Anna Marijke. In de vorige Holland Film Nieuws stond in het artikel over de productie van Pluk van de Petteflet ten onrech te dat de film bedoeld is voor ieder een vanaf zes jaar. Het wordt een familiefilm die voor alle leeftijden is bedoeld en dus ook de classificatie Alle Leeftijden volgens de Kijkwijzer zal meekrijgen. ^W^^^H

Holland Film Nieuws | 2004 | | pagina 4