WISSELINGEN BI] JOGCHEM'S THEATERS cast VERHUIZINGEN tl6 juli jongstleden overleed onver wachts Harry Baden. Na jaren lang bij Renovo in Katwijk te hebben gewerkt, was hij de laatste jaren werk zaam als booker voor René van Steens Merral Theaters. Harry Baden is 60 jaar geworden. tin zijn woonplaats Haarlem over leed 20 mei jongstleden de heer Willem Swart. Na 40 jaar in het film bedrijf werkzaam te zijn geweest bij diverse filmverhuurkantoren, waarvan de laatste lange periode als booker bij Warner/Columbia, ging hij in septem ber 1989 met pensioen. Oudgedienden uit het filmbedrijf zul len zich Willem Swart herinneren als een zeer nauwgezet man met een bij zondere kijk op films en alles wat daarmee samenhing. Suzanne van de Haar is sinds 5 juli werkzaam bij RCV Entertainment in Hilversum op de afdeling booking. Voorheen werkte Suzanne bij Jogchem's Theaters B.V Zij volgt Cynthia Marras op die na drie jaar voor RCV te hebben gewerkt haar car rière voortzet bij Utopia Nederland. Na vier jaar bij RCV Entertainment te hebben gewerkt, is publiciteitsmede- werkster Brenda Matthijs elders een nieuwe werkuitdaging aangegaan. Sinds begin juli is Brenda werkzaam bij IdtV als communicatiemanager. Haar plaats bij RCV is met ingang van deze maand overgenomen door Susanne van Kolfschoten. Susanne was tot voor kort werkzaam bij Columbia TriStar Films. Met ingang van 1 juni is Frank Groenveld in dienst getreden bij de afdeling sales van Independent Films. Frank zal Martin Ruttenberg ondersteunen. Hij was eerder werk zaam bij Pathé Tuschinski en De Munt in Amsterdam. Frank was onder meer verantwoordelijk voor de afdeling reclame en ondersteuning bij diverse galapremières. Bij het Nederlands Instituut voor Filmeducatie (NIF) is eind juni afscheid genomen van Florine Wiebenga. In het kader van de politieke ontwikkelin gen kon het contract van de project medewerkster niet worden verlengd. Het International Film Festival Rotterdam (IFFR) heeft Walter Groenen benoemd tot zakelijk leider. Hij gaat vanaf volgende maand deel uitmaken van het nieuwe manage mentteam. Groenen werkte hiervoor bij de Publieke Omroep als adviseur marketing en communicatie. Eerder werkte hij bij de Postbank in verschil lende functies, waaronder die van communicatiemanager sponsoring en evenementen. Haig Balian is sinds begin juni bestuurslid bij het Nederlands Fonds voor de Film. Staatssecretaris Van der Laan van het Ministerie van OCenW heeft Balian benoemd. Balian, thans directeur bij de Amsterdamse dierentuin Artis, heeft nauwe banden met het filmbedrijf. Hij heeft zijn sporen verdiend in zowel productie, distributie als exploitatie. De Filmdienst, de Filmcentrale en de administratie van de Stichting Filmtransport zijn verhuisd. Zie ook pagina 37. Bij zes bioscopen van Jogchem's Theaters gaat een grootse perso neelsverschuiving plaatsvinden. De veranderingen gaan in per 8 septem ber aanstaande. Jacco van de Ruit, nu bedrijfsleider van het City Theater en Euro Cinema in Hilversum wordt de nieuwe bios coopmanager van Euro Cinema in Arnhem. Hij vervangt daar Emile de Bruijn. Die wordt namelijk aange steld als de nieuwe bioscoopmana ger van Euro Cinema in Den Bosch.Jan Donkersloot, momenteel nog werkzaam in de JT bioscoop in Den Bosch ver ruilt zijn bios coop met het Grand Théatre in Amersfoort. De huidige bedrijfsleider van het Grand Théatre, Willemien Brandsma, is met de directie V.l.n.r. Jacco van d van Jogchem,'s der Spaa, Mare vc Theaters over- Willemien Brands eengekomen dat zij na haar zwan gerschapsverlof in Amersfoort zal gaan werken als parttime assistent bedrijfsleider. Mare van Faassen, nu assistent bedrijfsleider van het Grand Théatre verhuist naar het City Theater in Hilversum waar hij de nieuwe bedrijfsleider wordt. Marin van der Spaa, tot slot, nu assistent bedrijfsleider wordt aangesteld als bedrijfsleider van Euro Cinema Hilversum. V.l.n.r. Jacco van de Ruit, Jan Donkersloot, Marin van der Spaa, Mare van Faassen, Emile de Bruijn en Willemien Brandsma-Van de Plasse HOLLAND FILM NIEUWS - 7

Holland Film Nieuws | 2004 | | pagina 10