Bio-Bulletin is de nieuwsbrief van de Stichting Bio-Kinderrevalidatie. nr. 8, augustus 2004 WELKOM Er zijn inmiddels alweer enkele maanden verstreken sinds wij u hebben bijgepraat over Bio-Kinderrevalidatie. Ook in de afgelopen periode is er weer het nodige gebeurd. Daarover leest u meer in deze nieuwsbrief. Overigens kunnen wij u wel verklappen dat er in de komende periode uitzonderlijk veel staat te gebeuren. Dat nieuws zal u te zijner tijd zeker niet ontgaan. Maar nu eerst even het volgende. AFSCHEID Tot het belangrijkste nieuws van de afgelopen periode hoorde zonder enige twijfel het afscheid van Mr. Willem baron van Tuyll van Serooskerken als directeur van Bio- Kinderrevalidatie op 8 juni. Na negentien jaar kwam er een einde aan zijn werk voor Bio- Kinderrevaldiatie. Willem van Tuyll is opgevolgd door Walter Rijnberg. Tijdens een feestelijke bijeen komst in het Pietje Bell Center werd er door collega's, mede werkers en relaties terugge keken op het werk dat de scheidend directeur voor Bio heeft verricht en de dingen die mede dankzij zijn inzet tot stand zijn gekomen. De burgemeester van Arnhem, mevrouw Krikke, zette Willem van Tuyll nog op een bijzondere manier in de schijnwerpers door hem namens Hare Majesteit te benoemen tot Ridder in de Orde van Oranje-Nassau. De ware bekroning kwam echter met de overhandiging van het cadeau namens alle relaties door Bio-voorzitter, Max Gerschtanowitz. Omdat Willem van Tuyll altijd kinderen en jongeren met een handicap op de voor grond wilde plaatsen, werd hem, tot zijn grote vreugde, een cadeau overhandigd waar deze groep ook het meeste aan heeft, n*

Holland Film Nieuws | 2004 | | pagina 3