A-film gaat arthouses exploiteren Tijdelijke vestiging Annex Cinema in Woerden. Renovatie Bio-Filmzaal mogelijk dankzij Bio-Filmdag In co-production with van Wichem: www.powerled.nl 7 tot 300 Watt. 100.000 branduren. bv. Halogeenlampen 2.000 branduren. Tel: 01805-58570 Op 1 april 2002 sloot City de deuren voor het publiek, maar nu kan men in Woerden weer naar de film. Cineseat NV Hospitaalweg lb B-8510 Marke-Kortrijk België tel.: +32(0)56 22 56 99 t.potteau@cineseat.be voor Nederland: +31 (0) 78 676 25 98 info@hansmayer.nl (Ook voor traptrede) (gepatenteerd) 19 Directeur Pim Hermeling van A-film vertelde het ANP eind septem ber dat A-Film en projectontwikkelaar Rachmaninoff besloten heb ben om in tien Nederlandse studentensteden arthousecomplexen te gaan bouwen. Het meest concreet zijn de plannen om samen met filmtheater 't Hoogt een arthouse te exploiteren aan de Oosterkade in Utrecht. Het zou gaan om een theater met acht zalen en 1.600 stoelen dat de naam De Nieuwe zou moeten krij gen, zo meldde dagblad Metro. Bij het ter perse gaan van dit blad waren er geen verdere details bekend over de plannen. In het voormalige zalencentrum aan de Frederik Hendriklaan is sinds 3 september Annex Cinema gevestigd. De bioscoop beschikt over twee zalen, een zaal met 129 stoelen en een kleinere zaal met 50 stoelen. Het gaat hierbij om een tijdelijke vestiging. De planning is dat Annex Cinema hier tot 1 juni 2005 blijft, met mis schien een uitloopperiode. In de tussenliggende periode wordt gekeken of er voldoende animo is voor een permanente bioscoop in Woerden. Exploitant Dolfing heeft er alle vertrouwen in, want volgens hem is het de moeite waard om een voet aan de grond te krijgen in Woerden. Zondag 26 september stonden de bioscopen van Pathé en Minerva en Cine City in Vlissingen in het teken van Bio- Kinderrevalidatie. Bezoekers konden op deze dag met vijftig pro cent korting naar de film. Van elk verkocht kaartje ging er een euro naar Bio-Kinderrevalidatie. Naast de korting waren er in de bioscopen diverse activiteiten georganiseerd voor kinderen. In totaal kwamen 38.147 bezoekers naar een van de deelnemen de bioscopen. Voor Bio-Kinderrevalidatie betekende dat een bedrag van 38.147,-. Directeur Walter Rijnberg reageerde ver heugd op het resultaat:'Fantastisch, wij hopen hiermee de bestaande (oude) Bio-Filmzaal te renoveren en te heropenen voor alle gehandicapten in de regio Arnhem.' Zie ook Spotlight op pagina 38. HOLLAND FILM NIEUWS

Holland Film Nieuws | 2004 | | pagina 19