teasers Cellular (11 november) Regie: David Ellis.Cast: Kim Basinger, Chris Evans, William H. Macy. Houd je mobieltje in de gaten, je kan er levens mee red den! If the signal dies so does she. Bad Santa (25 november) Regie:Terry Zwigoff. Cast: Billy BobThornton, Bernie Mac, Lauren Graham. Dit jaar geen tijd voor de typische feel good familie-kerst film! He doesn't care ifyou're naughty or nice. Mondovino (2 december) Regie: Jonathan Nossiter (Signs Wonders, Sunday). In de wereld van wijn, zijn de tegenstanders nooit te voor spellen. Een unieke kijk in de wereld van wijn. Marco (Denzel Washington) die terugkomend uit de eerste Golfoorlog verstrikt raakt in een web van intriges. Surviving Christmas (2 december) Regie: Mike Mitchell. Cast: Ben Affleck, Christina Applegate, James Candolfini. Een rijke zakenman dreigt de kerst alleen te moeten door brengen nadat zijn vriendin hem heeft gedumpt. Erik of het klein insectenboek (9 december) Regie: Gidi van Liempd. Cast: Georgina Verbaan, Johnny de Mol, Plien Bianca. De avontuurlijke reis van de tienjarige Erik door een insec ten-fantasiewereld. Een spannend, grappig en ontroerend avontuur waar uiteindelijk plaats is voor maar één echte held: Erik. UNITED INTERNATIONAL PICTURES Bridget Jones: The Edge o/Reason (11 of 18 november) Regie: Beeban Kidron. Cast: Renée Zellweger, Colin Firth, Hugh Grant. Het verhaal gaat verder vier weken na het einde van de eerste film. Bridget is nu al niet meer zo blij over haar rela tie met Mark Darcy. Verder krijgt ze te maken met een nieuwe baas, een vreemde aannemer en maakt ze de erg ste vakantie van haar leven mee... Wimbledon (21 oktober) Regie: Richard Loncraine. Cast: Paul Bettany, Kirsten Dunst, Kyle Hyde. De Britse tennisser Peter (Paul Bettany) staat laag op de wereldranglijst. Als hij op Wimbledon kan spelen, denkt hij dat het zijn afscheid wordt. The Manchurian Cadidate (4 november) Regie: Jonathan Demme. Cast: Denzel Washington, Meryl Streep, Liev Schreiber. Deze psychologische thriller gaat over beroepssoldaat Ben WARNER BROS. Pluk van de Petteflet, de leukste Nederlandse familiefilm van deze kerst. The Polar Express, techniek in dienst van de ultieme kerst film. 012, u weet wel, van Ol 1. Even terugblikken, Be/ore Sunset (inmiddels succesvol geopend) was de slotfilm van Vlissingen. Dit losjes georga niseerde festival was in Vlissingen een groot succes. Met 7.500 bezoekers (dat is een weekendje Potter) in Scheveningen volgens het persbericht ook. De reis er heen leek langer te duren dan het festival zelf, maar dat had met het afsluiten van deA58 te maken. We hebben er in de auto maar het beste van gemaakt, onderwijl filosoferend over een leuk nieuw festival in Amsterdam. Het sfeertje in Vlissingen is altijd goed, Heleen (niet mooi, wel lekker) van Royen mocht in haar hoedanigheid van jurylid en gehuld in jurkje dat gelukkig niets van doen had 36 HOLLAND FILM NIEUWS

Holland Film Nieuws | 2004 | | pagina 35