cast IN MEMORIAM GEBOORTES VERHUIZING Voormalig booker van RCV Paul Visser is voor zichzelf begonnen. Visser heeft een bookingskantoor opgericht met de naam Amsterdam Booking Company B.V. Een van zijn eerste klanten is René van Steens Merral Theaters. Amsterdam Booking Company B.V lste Jacob van Campenstraat 34 1072 BE Amsterdam Telefoon 020-4709071 Mobiel 06-24282693 Carolyn van Liefland, tot voor kort werkzaam bij Paradiso Entertainment, is met ingang van 1 december begonnen als direc teur bij Inspire Pictures. Deze nieuwe filmdistributeur heeft nauwe banden met home entertainment distributeur Video Film Express. De eerste film van Inspire Pictures wordt 06/05 van Theo van Gogh. Ook Kruistocht in spijkerbroek (Crusade in Jeans) staat op de lijst van de nieuwe filmverhuurder. Korte Leidsedwasstraat 12, 1017 RC Amsterdam. Telefoonnummer 06-20010573. Na bijna zes werkzaam te zijn geweest bij Buena Vista International (Netherlands) is voormalig booker Liane Geheniau met ingang van 1 december vertrokken bij de filmdistributeur. tOp 83-jarige leeftijd overleed begin augustus in Amsterdam Max Groen. In het filmbedrijf stond hij bekend als filmvertaler. Voor honderden speelfilms, vooral Amerikaanse, verzorgde hij de ondertitels. Max was de zoon van Louis Groen, die na de oorlog directeur was van Paramount Pictures. Deze nam ook het initiatief tot de oprichting van het Louis Groen Fonds, destijds in het leven geroepen om medewerkers van filmverhuurkantoren, die financiële problemen hadden, te ondersteunen. Dit Fonds bestaat nog steeds met als voorzitter Max van Praag (UIP). Max Groen overleefde zes concentratiekampen. Zijn herinneringen aan die bittere tijd zijn vastgelegd door Ton Kors in het boek De tocht opnieuw. Heleen Rouw en Paul Postma zijn op 29 oktober de trotse ouders geworden van een dochter met de namen Fien Marie. Het jonge gezin maakt het goed. Ook marketing manager van Warner Bros. Carmen Verrier is moeder geworden. Toon Braat en Carmen zijn de gelukkige ouders geworden van Joep, die op 11 november werd geboren. Roger Vroemen van Buena Vista International en Ingrid Karma zijn op 4 oktober de zeer gelukkige ouders geworden van baby Giel. Op Top Publicity B.V. is recentelijk verhuisd. Het nieuwe adres is: Prinsengracht 546-11 1017 KK Amsterdam. De overige contactgegevens zijn ongewijzigd gebleven. Sinds 6 december heeft Cine-View een nieuw kantooradres. Het nieuwe adres is:Vreelandseweg 40A, 1216 CH Hilversum. De overige contactgegevens zijn onveranderd. HOLLAND FILM NIEUWS

Holland Film Nieuws | 2004 | | pagina 30