Cinemare wordt Cinescope Incredible opening van Utopolis Almere MERRAL De opening van Utopolis Almere betekent niet de sluiting, maar ook niet de continuering van Cinemare, de bioscoop die de bewoners van Almere tot voor kort van een avondje uit voorzag. TH EATE R S www.merral-theaters.nl Delft - Echt - Hulst - Hoofddorp - Geertruidenberg - Brielle - Hardenberg Directie en personeel van Merral Theaters wenst u prettige kerstdagen en een voorspoedig nieuwjaar. 13 De exploitatie is sinds kort eigendom van VOF Ciné Utopia, een samenwer kingsverband van Utopia Almere B.Y en Filmhuis Die Blechtrommel, die ieder voor de helft deelnemer zijn in deze VOF. Het initiatief is mede mo gelijk geworden dankzij subsidie van de Europese Unie en de Gemeente Almere. De voormalige bioscoop Cinemare heeft een kleine metamorfose onder gaan en is nu een filmtheater dat op professionele wijze kwaliteitsfilms vertoond. Naast filmhuisfilms, cine- matheekfilms en arthousefilms zijn dat ook films die minder geschikt zijn voor 'gewone' bioscopen. Daarbij wil het filmtheater een centrum voor beeldcultuur worden, zo werd Holland Film Nieuws verteld door publiciteitsmedewerker Mario Withoud. Op 22 december wordt Cinescope geopend. Vrijdag 12 november werd in Almere de officiële ope ning gevierd van Utopolis Almere, het nieuwe parade paardje van de bioscooponderneming Utopia. De ope ningshandeling werd verricht door Burgemeester Annemarie Jorritsma, die daarbij werd geassisteerd door twee leden uit de familie van The Incredibles. Deze film beleefde op dezelfde avond zijn Nederlandse digitale première. Utopolis Almere is een multiplex met acht zalen dat zich de eerste digitale bioscoop van Nederland mag noemen. Annemarie Jorritsma opent Utopolis Almere officieel. Fotograaf Maarten Feenstra. En HOLLAND FILM NIEUWS

Holland Film Nieuws | 2004 | | pagina 37