Een bioscoopbonnen update Koop hier een Nationale Bioscoopbon en krijg er direct héérlijke popcorn* bij cadeau! Nationale Bioscoopbon Op het moment van schrijven van dit artikel lopen we qua omzet iets voor op 2003. Als u dit leest zouden we alweer wat achter kunnen lopen. Daarom allereerst het verzoek om de komende dagen de Nationale Bioscoopbon in de bios copen zo zichtbaar mogelijk te maken en veel bonnen te ver kopen. In dit artikel krijgt u een korte update van de af gelopen maanden. 15 Door Frank Smit In samenwerking met Jimmy's Products hebben we in week 39 tot en met week 43 bij Postkantoren onze jaarlijkse actie gedaan. Kopers van de bioscoopbon kregen bij aan schaf van een bon gratis een zakje heerlijke Jimmy's microwave pop corn. De actie was duidelijk zichtbaar op de postkantoren en is ook op radio gepromoot. Het resultaat was de best scorende actie bij Postkantoren met de bioscoopbon tot nu toe. Wat nog belangrijker is, is dat na de actie de verkopen permanent op een hoger niveau zijn gebleven ten op zichte van de periode voor de actie. Actie Free Record Shop Vanaf de intocht van Sinterklaas tot en met Kerst loopt dit jaar een actie bij Free Record Shop. Kopers van de bioscoopbon maken kans op een jaar lang gratis naar de bioscoop. Deze actie wordt op de toonbank gecom municeerd en zorgt samen met nieu we blikdisplays voor goede zichtbaar heid van de bon in deze piekperiode. Op de radio wordt deze actie in com binatie met onze themacampagne groot gecommuniceerd. Er worden honderden spots uitgezonden op Sky Radio, Noordzee FM, Radio Veronica, Yorin FM en RTL FM. 35 mm commercials Op dit moment wordt de laatste hand gelegd aan een nieuwe generatie 35 mm commerci als. Met de support van de Film Academie en Condor Post Production zijn we in staat om weer echt pakkende commercials te produceren, die de bioscoopbon op een positieve manier laden. Daarnaast zijn we druk bezig om samen met Nederlandse film producenten een heel leuk concept te ontwikkelen dat voor de bon en de betreffende film een toegevoegde waarde heeft. Misschien draait het eerste resultaat daarvan al rond de Kerst in de bios coop... B-to-B Er kan nvi al wor den gezegd dat de B-to-B markt dit jaar grillig was. Bedrijven geven duide lijk minder gemakkelijk geld uit dan een paar jaar geleden. Gelukkig zien we steeds meer bedrijven die succes volle acties uit het verleden herhalen. Duracell zal binnenkort voor de derde keer een actie doen met de bioscoop bon. De voorgaande twee waren iede re keer de meest succesvolle actie voor Duracell in dat jaar. Of de bios coopbon een goed B-to-B jaar zal heb- Het leukste cadeau in het donker.. Toonbankdisplay actie Postkantoor HOLLAND FILM NIEUWS

Holland Film Nieuws | 2004 | | pagina 39