Bio-Bulletin is de nieuwsbrief van de Stichting Bio-Kinderrevalidatie nr. 9, december 2004 WELKOM In de afgelopen periode is gebleken dat Bio-Kinderrevalidatie op ontzettend veel sympa thie en support kan rekenen. De verschillende evenementen voor fondsenwerving leverden allen recorddonaties op voor Bio-Kinderrevalidatie. Tal van vrijwilligers hebben zich ingezet om dat mogelijk te maken. Daar zijn wij niet alleen enorm blij mee en dankbaar voor, maar ook erg trots op. In dit Bio-Bulletin doen we graag verslag van enkele van deze evenementen. Nu moet u overigens niet denken dat Bio op haar lauweren kan gaan rusten. Nee, dat zeker niet. De ambities van Bio reiken ver. Zo ver dat geld keer op keer hard nodig blijft. Dat klinkt wellicht wat koel en berekenend, maar leest u de reportage over de MultiMediaWeekenden maar eens. Dan weet u weer waar we het met z'n allen voor doen! KUNSTCALA Het vierde Bio-Kunstgala mag best een kroon juweel in dit overvolle galaland genoemd worden', zo stelde verslaggever Stan Huygens in zijn bekende journaal in De Telegraaf, twee dagen na de uitvoering van het gala. Dat is best wel iets om trots op te zijn. Bio-directeur Walter Rijnberg denkt dat het succes van het Kunstgala hem zit in de voor treffelijke organisatie. 'Het is fantastisch dat het bevlogen comité onder voorzitterschap van Janneke Dreesman en met de ervaring van Willem van Tuyll in korte tijd zo'n hoogwaardig evenement weet te organiseren!' aldus Rijnberg. 'De gasten voelen zich thuis en gunnen ons doel dit succes!' Voor wie even wat heeft gemist: 18 november vond in Amsterdam voor de vier de keer het Bio-Kunstgala plaats. In de Passenger Terminal aan het Amsterdamse IJ werd een gala georganiseerd waarvan de opbrengst naar Bio- Kinderrevalidatie gaat. In totaal kochten zo'n 720 gasten uit de wereld van de cultuur, de politiek en het bedrijfsleven een plaatsje aan een van de tafels. Terwijl zij genoten van een heerlijk diner, vonden n» .©ton

Holland Film Nieuws | 2004 | | pagina 5