Theater Manager <3> Nieuwland Personeelsadviseurs Het FTT team wenst u van harte een Prettig Kerstfeest en een Gelukkig Nieuwjaar! FILM-TON-TECHNIK E3 Wij danken onze Nederlandse klanten voor het vertrouwen en de aangename samenwerking die wij in 2004 mochten ondervinden. \ÈS WE R VIN G-SE LECTI E-ADVIES Nieuwland Personeelsadviseurs begeleidt en adviseert haar cliënten bij werving selectie opdrachten. Bij de selectieprocedure wordt gebruik gemaakt van de Persoonlijke Profiel Analyse®. Deze analyse levert een kwalitatieve bijdrage aan het tot stand brengen van de juiste match. Expertise, professionaliteit en creativiteit kenmerken de kwaliteit en het succes van de organisatie. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer J. Wagemaker, telefoon 036-534 30 04. Uw sollicitatie kunt u richten aan Nieuwland Personeelsadviseurs, Postbus 50182, 1305 AD Almere of aan nieuwland@nieuwland.org Onze opdrachtgever, Ciné Utopia gevestigd in Almere, is een samenwerkingsverband van Utopia Almere bv en filmhuis Die Blechtrommel. Ciné Utopia is verantwoor delijk voor de exploitatie van het, na een grondige verbouwing, in december 2004 te openen filmtheater 'Cinescope Almere'. Het theater profileert zich door een unieke combinatie van mainstream-, arthouse- en filmhuis voorstellingen gericht op specifie ke doelgroepen. Om Cinescope Almere in de markt te zetten en de commerciële en artistieke doelstel lingen te verwezenlijken, is onze opdracht gever op zoek naar een ondernemende en bevlogen U bent naast de artistieke invulling van het beleid, zoals onder meer vastgelegd in de 'convenant cultuurprestaties met de Ge meente Almere', verantwoordelijk voor de exploitatie en de dagelijkse leiding van het theater. U coached en motiveert een team van circa 10 overwegend jonge en enthousiaste part time medewerkers. U verzorgt de per soneelsplanning en opleiding, controleert en beheert de financiën en budgetten. U initieert de public relations en legt gemakkelijk contact met media, overheid, bedrijfsleven en consument. U neemt voortdurend initiatieven om het aantal bezoekers te verhogen en het nieuwe filmtheater in de markt te profileren en te promoten. U streeft daarbij naar opti male service en kwaliteit en behandelt eventuele klachten snel en adequaat. U ziet toe op de correcte naleving van de wette lijke milieu- en veiligheidseisen. U rapporteert rechtstreeks aan het bestuur van Ciné Utopia, bereidt de bestuursver gaderingen voor en levert de gewenste rapportages inzake bezoekersaantallen, projecten en financiën. U combineert uw passie voor en kennis van cinema, kunst en cultuur met een goed zakelijk inzicht. U bent commercieel, resul taat- en klantgericht. U communiceert vaardig, weet uw team te motiveren en regelt en organiseert de dagelijkse gang van zaken met een scherp oog voor detail. U hebt inzicht in de markt en ontwikkelt een heldere visie op de artistieke en culturele mogelijkheden en toepassingen. U bent praktisch ingesteld met een 'hands- on' mentaliteit en behoudt ook onder druk het overzicht. Voor een stevige diplomatieke gastheer of -vrouw met een gezonde dosis humor biedt Ciné Utopia een bijzondere oppor- tunity in een vernieuwd filmtheater in een explosief groeiende stad. U hebt een relevante HBO-opleiding en aantoonbare ervaring in een operationele, bij voorkeur leidinggevende functie, in de (art)film- of gastvrijheidbranche. U woont in of in de directe omgeving van Almere of bent bereid op termijn te ver huizen. Flexibiliteit met betrekking tot de in de bioscoopsector gebruikelijke werktijden is vereist. Voor de juiste kandidaat biedt Ciné Utopia een marktconform salaris en goede secun daire voorwaarden, waaronder een pen sioenregeling en interne opleiding. Daarnaast zijn er ruime mogelijkheden om door te groeien binnen een informele orga nisatie met een collegiale werksfeer. O lEzsal Hannsdieter Rüttgers GmbH Jahnstr 37-41 - 40215 Düsseldorf - Tel 0211/373047 - Fax 0211/ 381734 HOLLAND FILM NIEUWS - 43

Holland Film Nieuws | 2004 | | pagina 66