D door de Vereniging Spierziekten Nederland (VSN), De Vereniging van Motorisch Gehandicapten en hun Ouders (Bosk) en Bio-Kinderrevalidatie. De work shops werden gegeven door Stichting Sterrewereld, Moov.nl, de kunstmachine.nl en Bio. Kijk voor meer informatie en het resultaat van de weekenden op www.multimediaweekenden.nl. BIO-WATERFESTIJN 2QQ4 IDe wind was straf, de inspanningen waren stevig, de competitie was serieus en sportief, de schippers waren streng maar rechtvaardig en het slotstuk was gezellig, smakelijk én muzikaal dankzij Jeroen van der Boom en Bio-Ambassadeur René Froger. Het tweede Bio-Waterfestijn was opnieuw een schot in de roos. Twaalf skütsjes vertrokken op 15 september vanuit 't Pakhuys in Elahuizen voor een stevige wedstrijd op de Flüssen. De meestal onervaren bemanningen van de prachtige skütsjes werden door de schippers in korte tijd getraind om, ondanks de stevige wind, de handen letterlijk uit de mouwen te steken. Daardoor konden de schepen met volle vaart het ruime sop induiken. Er werd serieus gestreden om de Bio-Bokaal. Deze werd uiteindelijk gewonnen door René Froger met zijn bemanning en schipper. De inzet en betrokkenheid van de leden van het IFKS, de Friese Skütsjes Vereniging, die hun schepen geheel belangeloos ter beschikking stelden en boven dien met een stel amateurs een serieuze wedstrijd gingen zeilen, was buitengewoon. Alle gasten hebben genoten van deze bijzondere dag. Met de opbrengst van het tweede Bio-Waterfestijn, een opbrengst van bruto circa 20.000,-, wordt het mogelijk om meer vakanties te organiseren voor kinderen met een handicap. BIO-COLFDA6 Op 13 oktober sloeg een record aantal flights (teams) af op de golfbanen van het Rijk van Nijmegen in Groesbeek voor de vijfde Bio-Golfdag nieuwe stijl. Het prachtige herfstweer deed de 108 deelnemers vol enthousiasme aan hun wedstrijd beginnen. De golfers speelden hun wedstrijd ten bate van het tele-werkervaringsproject van Bio. Wat dat inhoudt werd de aanwezigen duidelijk gemaakt door Bio-directeur Walter Rijnberg. Na afloop van de wedstrijd zette hij het telewerk-project met een korte maar duidelijke fc*

Holland Film Nieuws | 2004 | | pagina 7