COMPESO4 Wij bieden niet alleen maar producten. Wij bieden de oplossing! feature Ticket-Zcombikassa's BuffetVgastronomiekassas Bioscoop- en centraal beheer Planningsgereedschap Productbeheer Tijdregistratie/dienstplanning Monitorinformatiesystemen Telefoonreserveringssysteem Internet-Online-Ticketing Afhaal- en verkoopautomaten Bonus CRM Time to WIN - met de succesvolle productlijn WinTicket bieden wij u samen met onze partner digitalgenius voor iedere toepassing en ook voor uw budget het optimale systeem. Waar wacht u nog op? COMPESO GmbH Breslauer Strasse 6 D-41460 Neuss Tel. +49(0)21 31/12 47 90 Fax+49(0)21 31/1 24 79 79 sales@compeso.com COMPESO GmbH Carl-Zeiss-Ring 9 D-85737 Ismaning Tel. +49(0)89/96 97 97 0 Fax+49(0)89/96 97 97 97 www.compeso.com buffetsoftware worden gekozen, kent het systeem Internettickets, is er een loyalty/custoinercard-mogelïjk- heid en kunnen er verschillende serviceniveaus worden afgesloten. Compeso werkt samen met het Belgische Digital Genius, dat alle point-of-sale hardware levert, inclusief de eigen automatische ticketzuilen. Daarnaast verzorgt het de ondersteuning voor de Nederlandse markt, waarvoor Digital Genius over een 24/7 helpdesk voor alle ICT/ticket- gerelateerde service en vragen beschikt. Noctua Uit Utrecht komt de opvolger van het pakket Passé Partout, dat vooral door poppodia en vlakkevloertheaters werd gebruikt. Noctua rekent onder meer Filmhuis Arnhem en het Louis Hartlooper Complex in Utrecht tot zijn gebruikers. Het pakket is een webbased applicatie, dat bij het opstarten de programmagegevens en reserveringen van een externe server haalt. Ook hier geldt, dat in het geval van een Internetstoring, altijd een noodkassa voor handen is. Noctua kent een basismodule, een marketing- module (inclusief een mailingfunctie), marketing-plusmo- dule (voor vriendenpassen) en een placeringsmodule. Met een USB-sleutel is de autorisatietoegang tot het pakket geregeld en er is een oefenstand om nieuwe medewerkers mee in te werken. Caissières kunnen door de dagen blade ren, een lijst van de voorstellingen weergeven, maar ook zoeken op titel; handig voor festivals waar heel veel films draaien. Tijdens het programmeren wordt meteen de site ververst en de rapportage gaat per pdf-bestand, wat weer geëxporteerd kan worden naar kantoorpakketten. Noctua werkt samen met Filmfocus en Filmtick, onder meer om de kassa van relevante filminformatie te kunnen voorzien. Ticketlab Mark van der Gugten is operateur in Filmtheater Fraterhuis in Zwolle en afgestudeerd informaticus.Toen men zich daar anderhalf jaar geleden aan het oriënteren was op een ticketsysteem, voldeden de pakketten die men op het oog had niet aan hun wensen, of ze waren nog niet leverbaar. Daarom is Van der Gugten zelf een ticketsysteem gaan ont wikkelen. Ondertussen draait het programma Ticketlab sinds december 2003 in het Fraterhuis en is een tweede, groter theater het programma aan het testen. Het pakket bevat onder meer functies voor geplaceerde kaartverkoop, online reserveren, pashouders, automatische incasso en een koppeling met de elektronische postbus.Ticketlab werkt flexibel samen met andere applicaties en het online reserveringssysteem kan geheel naar eigen wens worden ingevuld en werkt onafhankelijk van derde partijen. Het pakket heeft geen hoge aanschafprijs en is daarom ook aantrekkelijk voor de wat kleine theaters. KTS Het City Theater in Steenwijk is de bakermat van KTS, wat staat voor Kassa Ticket Systeem. Het ticketprogramma waar men daar mee werkte voldeed niet meer, en tweeën half jaar geleden besloot men om intern een systeem te 1 0 HOLLAND FILM NIEUWS

Holland Film Nieuws | 2005 | | pagina 10