Euroborg:'beste bios coop van Nederland9 op locatie 'In Euroborg in Groningen komt de beste bioscoop van Nederland', aldus Immo Nijhof, manager marketing PR van Wolff Cinema Groep, als hem wordt gevraagd hoe de nieuwe bioscoop in Euroborg zich gaat onderscheiden van alle andere bioscopen in Groningen. Volgens Nijhof voldoet Euroborg aan alle moderne kwaliteitseisen. Naar verwachting opent de bioscoop zijn deuren voor de zomer van 2006. 16 Door Estber Roersma Euroborg is voor velen in de directe omgeving de naam van het nieuwe voetbalstadion van FC Groningen. Maar Euroborg is meer dan dat. Bij de ontwikkeling van het concept is men er van uitgegaan dat het nieuwe voet balstadion verrijking nodig heeft. Dat komt in de vorm van basisvoorzienin gen en vormen van entertainment. Rondom het stadion komen een supermarkt, een onderwijsinstelling, kantoren, winkels, appartementen, een casino, een fitnesscentrum, diver se horecavoorzieningen en een bios coop. Met digitale projectie in alle tien de filmzalen en 2.000 zitplaatsen, moet het multiplex een perfect verzorgd uitje worden voor de inwoners van Groningen, maar ook voor bezoekers uit de wijde omgeving. Het publiek kan een redelijk brede programme ring verwachten. De bioscoop draait namelijk niet alleen de grote Holly wood kaskrakers, maar heeft ook aan dacht voor de meer artistieke films. Immo Nijhof:'Belangrijk is dat er voor jong en oud iets te beleven is'. Een groot gedeelte van de filmprogramme- ring bestaat uit films voor kinderen. Wolff Cinema Groep Euroborg Groningen. HOLLAND FILM NIEUWS

Holland Film Nieuws | 2005 | | pagina 15