teasers A/ter the Sunset (14 april) Regie: Brett Ratner. Cast: Pierce Brosnan, Salma Hayek, Woody Harrelson. After The Sunset bezit alle ingrediënten voor zomerse voorpret: Caribische stranden, schaars geklede dames, cocktails en romantische zonsondergangen. Meesterdief Max Burdette (Pierce Brosnan) besluit samen met zijn partner in crime Lola (Salma Hayek) te gaan genieten van een welverdiend pensioen. Ze strijken neer op een exo tisch eiland in de Cariben. Al snel lijkt het met de rust gedaan, als de FBI en lokale gangsters het dievenkoppel op het spoor komen. RCV ENTERTAINMENT Hotel Rwanda (17 maart) Regie:Terry George. Cast: Don Cheadle, Nick Nolte, Joaquin Phoenix. Het indrukwekkende, waargebeurde verhaal van een man die de moed had om zijn eigen leven op het spel te zetten om onschuldige mensen te kunnen redden. In première tijdens het 7e Amnesty International Filmfestival op 9 maart. Ray (17 februari) Regie:Taylor Hackford. Cast: Jamie Foxx, Regina King, Kerry Washington. In deze voor zes Oscars genomineerde film zet Jamie Foxx op onnavolgbare -wijze de legendarische - vorig jaar over leden - artiest Ray Charles neer in diens veelbewogen klim naar de top. Team America: World Police (24 februari) Komedie van de makers van South Park. Een speciale internationale politie-eenheid van marionet ten, gaat op een missie om de wereld te redden van terro risme. The Ring 2 (17 maart) Regie: Hideo Nakata. Cast: Naomi Watts, David Dorfman, Sissy Spacek. Net zoals American Pie al jaren de standaard is voor tie nerkomedie, zo is The Ring inmiddels de nieuwe maatstaf voor het horrorgenre. Na de vele klonen is hier het angst aanjagende ware vervolg op de verrassende hit van twee jaar terug. Without a Paddie (31 maart) Regie: Steven Brill. Cast: Matthew Lillard, Seth Green, Dax Shepard, Burt Reynolds. Grotendeels geslaagde parodie op Deliverance waarin drie stadsjongens op een kanotrip op zoek gaan naar een verlo ren schat. Mean Creek (31 maart) Regie: Jacob Aeron Estes. Cast: Rory Culkin, Scott MechIowicz,Trevor Morgan. Wanneer Sam het zat is gepest te worden, verzinnen zijn broer en vrienden een ultiem plan om wraak te nemen. Maar wat doe je als het plan niet meer terug te draaien blijkt? Cursed (7 april) Regie: Wes Craven. Cast: Christina Ricci, Skeet Ulrich, Shannon Elizabeth. De creatieve masterminds achter de succesvolle Scream- trilogie, Wes Craven en Kevin Williamson, staan opnieuw garant voor een superspannende thriller. Son of the Mask (21 april) Regie: Lawrence Guterman. Cast: Jamie KennedyAlan Cumming,Traylor Howard. Waanzinnige familiefilm over een baby met de spectaculai re krachten van het magische masker van Loki. Hiermee zet de kleine man het complete huishouden op zijn kop. UNITED INTERNATIONAL PICTURES Na afgelopen jaar wederom geëindigd te zijn als meest succesvolle filmleverancier van Nederland, gaan we ook de komende maanden er weer flink tegenaan om onze repu tatie hoog te houden! The Interpreter (14 april) Regie: Sydney Pollack. Cast: Nicole Kidman, Sean Penn, Catherine Keener. Thriller met Nicole Kidman als tolk bij de Verenigde Naties die een complot ontdekt om een Afrikaanse leider te ver moorden. Haar leven komt nu ook in gevaar en samen met een FBI-agent probeert ze de moord te verijdelen. Napoleon Dynamite (21 aprü) Regie: Jared Hess. Cast: Jon Heder, Efren Ramirez,Aaron Ruell, Haylie Duff. De culthit van het 2004 Sundance Film Festival! Anderhalf uur 'minimalistisch' genieten voor de liefhebber. WARNER BROS. Nostalgie, daar werd ik door overvallen toen ik I wanna rock with you van Michael Jackson op de autoradio hoor de. Die goeie ouwe tijd, toen Michael Jackson nog een leuke muzikale neger was, in plaats van een blanke kinder lokker. Toen een man met een jurk en een baard gewoon Sinterklaas was en geen moslim extremist. Ik ben maar gewoon, dus heel Nederland heeft behoefte 32 - HOLLAND FILM NIEUWS

Holland Film Nieuws | 2005 | | pagina 30