teasers de periode van politieke corruptie en de Vietnam oorlog, geen plaats voor dromers. Sams situatie verslechtert met de dag, terwijl het Watergate schandaal rondom president Nixon hoogtij viert. De 'American Dream' lijkt ver weg, totdat Sam Bicke besluit een statement te maken. Hostage (26 mei) Regie: Florent Emilio Siri. Cast: Bruce Willis, Kevin Pollak. Bruce Willis is terug! Dit keer in de rol van Jeff Talley, een befaamde onderhandelaar bij gijzelingsacties. Na de fatale afloop van een gijzeling, waarbij een moeder en kind om het leven komen, besluit Talley te stoppen met zijn baan en een nieuw leven te beginnen als politiechef in het klei ne stadje Bristo Camino. Zijn rustige leven wordt verstoord door een uit de hand gelopen inbraak, waarin drie tieners binnen de muren van een enorme villa een auto proberen te stelen. In totale paniek nemen de tieners het gezin in gijzeling, en betrekken ze Talley in een situatie die hij nooit meer had willen meemaken. Upside ofAnger (23 juni) Regie: Mike Binder. Cast: Kevin Costner.Joan Allen. Romantische komedie waarin Terry Wolfmeyer (Joan Allen), nadat haar man haar heeft verlaten, verliefd wordt op haar nieuwe aantrekkelijke buurman (Kevin Costner), een voormalig honkbalspeler, die zijn beste tijd heeft gehad. INSPIRE PICTURES stemming. De ochtend na het jubileumfeest ontdekt Emma dat Tuur uit het huis is verdwenen en zelfs niet in 'zijn' bed heeft geslapen. Confituur, Inspire Pictures Clean (26 mei) Regie: Olivier Assayas. Cast: Maggie Cheung, Nick Nolte. Ontroerende en overtuigende film over de jonge weduwe van een popster, die voor haar kind en tegen haar versla ving vecht. Een film die wordt gedragen door de befaamde Hong Kong-actrice Maggie Cheung en waarin alles klopt. Vooral het gevoel. Voor iedereen die ons nog niet kan vinden zijn hier de adresgegevens Inspire Pictures Korte Leidsedwarsstraat 12 1017 RC Amsterdam Telefoon: 020-6255296 Fax: 020-6384366 Mobiel: 06-20010573 E-mail: carolyn@inspirepictures.nl Website: www.inspirepictures.nl .en voor iedereen die dacht dat we het rustig aan zouden gaan doen komt hier alvast een lijstje ...Clean Olivier Assayas, Saw James Wan, Calvaire Fabrice Du Welz, Les Tetnps Qui Cbangent André Téchiné, Paul Schrader's Exorcist: The Prequel Paul Schrader, Lila Dit Ca Ziad Doueiri, Mongolian Ping Pong Ning Hao, Tempesta Paul Tickell, Accused facobThuesen, Dalecarlians Maria Blom, De avonturen van het molletje 1 animatiecompilatie van Zdenek Miller, Kruistocht in spijkerbroek Ben Sombogaart. Confituur (12 mei) Regie: Lieven Debrauwer. Cast: Marilou Mermans, Rik van Uffelen,Viviane De Muynckjasperina de Jong. Schoenmaker Tuur en zijn vrouw Emma vieren hun huwe lijksjubileum. De familie en het 'ganse' dorp vieren met hen mee. Alleen de jubilaris zelf,Tuur, is niet echt in feest- MOONLIGHT FILM DISTRIBUTION Unleashed (26 mei) Regie: Louis Leterrier. Cast: Morgan Freeman, Jet Li, Bob Hoskins. A Lovesongfor Bobby Long (2 juni) Regie: Shainee Gabel. Cast: John Travolta, Scarlett Johansson, Gabriel Macht. foyride (8 september) Regie: Frank Herrebout. Cast: Georgina Verbaan, Peggy Vrijens,Tygo Gernandt. PARADISO FELMED ENTERTAINMENT Kinsey (16 juni) Regie: Bill Condon. Cast: Liam Neeson, Laura Linney, Chris ODonnel,Timothy Hutton. Met de film Kinsey toont de bekroonde scenarist regis seur Bill Condon een portret van de beroemde en beruch te Amerikaanse seksuoloog Alfred Kinsey. In 1953 publi ceerde hij het boek Sexual Behavior in the Human Male.In alle uithoeken van de Verenigde Staten interview de Kinsey en zijn team van wetenschappers duizenden mensen over hun seksuele leven. De interviews zorgden voor opzienbarende onthullingen. Het was het begin van de seksuele revolutie die er echter niet zonder slag of 46 - HOLLAND FILM NIEUWS

Holland Film Nieuws | 2005 | | pagina 46