get the whole onderzoek zie meer van de film met een Alcons cinema geluidssysteem evolutionary audio solutionsTI 18 gemiddeld met een 7,3 gewaardeerd. Het hoogste cijfer dat er gemiddeld aan een film wordt gegeven is een 9,3 en het laagste is een 6,4. De totale avond uit wordt gewaardeerd met een 7,6. Over het algemeen worden alle onderdelen van een avondje uit in de bioscoop met een ruime voldoende beoordeeld. Dit heeft ongetwijfeld te maken met het feit dat de verschillen de onderdelen van de avond uit in de bioscoop zo goed worden beleefd. Het is opvallend dat het cijfer dat men geeft voor de bioscoop zelf, een vrij sterke invloed heeft op het cijfer dat men geeft voor de totale avond uit. De kwaliteit van het geluid en beeld in de zaal, de wachtrijen bij de kassa, de inrichting van de entree, het comfort van de stoelen en de kwaliteit van de consumpties zijn dus allemaal belangrijk voor hoe men de totale avond uit waardeert. Bioscoop als communicatie medium Uit het voorgaande blijkt wel dat bioscoop een veelzijdig medium is dat een ideale mindset bij de bezoe kers creëert. Dit zorgt ervoor dat het medium in staat is op een unieke manier effectief met een doelgroep te communiceren. Door de positieve mindset van de bezoeker, is deze immers geneigd verschillende stimuli op een positieve manier te ontvangen en te verwerken. Goed nieuws dus voor de gehele bioscoopbranche! Velthoven, S. Kuijpers, V Bronner, F. (2004). Mediabeleving opnieuw bekeken; de tweede episode van hoe mensen media beleven. Opgezet en uitgevoerd doorTNS NIPO en Veldkamp, projectnummer 3273. Als uw interesse in dit onderzoek naar beleving van bioscoop (reclame) is gewekt en u wilt meer informatie, kunt u contact opnemen met Screenvision, tel: 020-4626364, of Jean Mineur Mediavision, tel: 020-5022388. Alcons cinema systemen zijn uitgerust met de unieke RBN601 ribbon luidspreker technologie, voor een onovertroffen verstaanbaarheid, met een ongekende detaillering. Alleen met een Alcons cinema systeem geeft u uw bezoeker werkelijk alles van de (digitale) film. Bezoek ons op de inema Expo Amsterdam stand 136 of kijk op www.alconsaudio.com. HOLLAND FILM NIEUWS

Holland Film Nieuws | 2005 | | pagina 16