marketing Regelmatig onderhoud voorkomt technische problemen Cinema Service biedt totaaloplossing bioscoopsystemen Cinema Service wenst u fijne dagen op de Cinema Expo toe en wellicht tot dan. De beste service vaar het aantrekke lijkste tarief vanaf C 37,50 per uur kaartjes inmiddels vier euro kostten, liep het echter niet meer zo snel.'We hebben nu een zaal vol en ik hoop de andere zaal vol te krijgen met duurde re kaartjes. Als we het nog eens doen, dan wel in aangepaste vorm,' aldus Yntema,'ondermeer omdat ons kassa programma niet zoveel verschillende kaartjes aankan.' Luxor had voor deze actie eenmalig toestemming gekregen van distributeur UIP, aangezien die aan de goedkope kaartjes natuurlijk maar weinig verdient. Als tegenpresta tie houdt de bioscoop een lijst met reacties van het publiek bij. Inspiratie voor de actie kwam van de vliegtarievenstunters als easyjet, die standaard lang van tevoren heel goed kope kaartjes voor hun vluchten aan bieden. In het Engelse Milton Keynes heeft de easy-groep twee jaar geleden onder de naam easyCinema een bios coop geopend, die kaartjes volgens Voor vijf cent naar War of the Worlds hetzelfde principe verkoopt. Echter, ondertussen hanteert dit concern voor de premièretitels normale prij zen en is het niet meer mogelijk om voor een paar pence een première kaartje te bemachtigen. _E Amsterdam, Tel: 003120-6765340, Edwin Pielanen 06-16)66793 Edwin de Winter 06-16165792. E-mail: info@cinema-service.nl. Website: www.cinema-service.nl 20 HOLLAND FILM NIEUWS

Holland Film Nieuws | 2005 | | pagina 18